Blogi modowe

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Blogi modowe

Post autor: Uraja59 »

Dziewczyny, podzielcie się jakimiś ciekawymi blogami modowymi, szukam inspiracji :)
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Blogi modowe

Post autor: flow »

To ja się przyłączę do poszukiwań

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Blogi modowe

Post autor: AniaSania »

Obserwując blogi modowe można się inspirować jeśli chodzi o swoje własne stylizacje. Jak najbardziej warto zerkać na blogi. Teraz znalazłam adres URL i przekonałam się do plecaków na lato. Znalazłam ich mnóstwo w internecie i kupiłam plecak.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Blogi modowe

Post autor: AniaSania »

Można się inspirować tym, co jest na blogach. Mi się spodobał plecak szkolny Brodnica.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Blogi modowe

Post autor: AniaSania »

Zainteresował mnie także poradnik młodzieżowy bo tutaj znalazłam sporo informacji o tym, co jest konieczne do szkoły dla dziecka.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Blogi modowe

Post autor: AniaSania »

Na pewno portfel męski typu slim wallet będzie można podarować komuś na prezent.

kendal
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Blogi modowe

Post autor: kendal »

Ja bardzo lubię czytać blogi a w szczególności blogi o tematyce modowej jak ten - lubie blog Dzięki temu można się czegoś ciekawego i jednocześnie przydatnego dowiedzieć. A jaki jest wasz ulubiony blog?

tajemnicza
Posty: 54
Rejestracja: pt mar 27, 2020 4:58 pm

Re: Blogi modowe

Post autor: tajemnicza »

Fajnym,pełnym pomysłów i inspiracji na każdą okazję jest blog prowadzony na stronach sklepu marki ADAM BARON adam-baron/pl/blog
Znajdziecie na nim wszystko co dotyczy dobrej galanterii skórzanej,jej pielęgnacji i użytkowania.Marka ADAM BARON jest znana z tego,że oferuje produkty trwałe,eleganckie,stylowe,świetnie pasujące zarówno dla kobiety jak i mężczyzny.

MartaW
Posty: 10
Rejestracja: pn maja 18, 2020 11:10 pm

Re: Blogi modowe

Post autor: MartaW »

Dokładnie, jest ich pełno w sieci ;)

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Blogi modowe

Post autor: nosleep »

Jeśli lubicie śledzić nowości ze świata mody to poza blogami warto też sięgnąć do magazynów przygotowanych przez duże marki modowe. Ja często zaglądam na stronę MOHITO http://magazyn.mohito.com/trendy/dziani ... m-jesieni/ . Tam zawsze można znaleźć modne propozycje stosownie do pory roku. Ostatnio trafiłam na świetny artykuł o kompletach z dzianiny - tej jesieni to absolutny hit!

ODPOWIEDZ