Zakup ciuchów

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Zakup ciuchów

Post autor: sepa »

Ja jak już chodzę stacjonarnie to zawsze biorę ze sobą torby zakupowe, nie biorę tych sklepowych, zwłaszcza plastikowych, bo jednak trzeba dbać o środowisko. Bardzo fajne torby materiałowe, bawełniane kupiłam w sklepie internetowym LOLILU lolilu/pl/17-torba-z-motywem-roslinnym. Oni mają ciekawą ofertę, świetne ceny i bardzo ładne nadruki na torbach, które swoją drogą są pojemne i super się sprawdzają, polecam.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Zakup ciuchów

Post autor: Dominika »

Ja od paru lat kupuję ciuchy przez internet. Mam wiele sprawdzonych sklepów dzięki czemu zawsze wiem gdzie co kupić. Ostatnio szukałam body koronkowe, znalazłam super modele na camashopping/com/body . Ceny są bardzo korzystne, wybór szeroki. Uwielbiam nosić body do krótkich spodenek czy spódniczek. Są świetne do tworzenia zarówno kobiecych jak i eleganckich stylizacji.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Zakup ciuchów

Post autor: ewaO »

Mam dla was dobry namiar :) Piękne ciuchy kupicie online w brillanteboutique/pl/ Mają ogromny wybór ubrań i bardzo dobre ceny, także ja jestem bardzo zadowolona, ze na nich trafiłam, sporo fajnych rzeczy tu znalazłam. Dodam, że jakośc ubrań jest bardzo dobra.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Zakup ciuchów

Post autor: AniaSania »

Często robię zakupy w internecie i znajduję niesamowite perełki jeśli chodzi o ubrania ale nie tylko. Stawiam na polskie marki bo wtedy mam pewność, że jest to dobra jakość.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Zakup ciuchów

Post autor: hannah »

A czy lubicie nosić ubrania sportowe? Dla mnie jest to dobre rozwiązanie bo lubię czuć się w ubraniach wygodnie i swobodnie. Duży wybór takich ubrań można znaleźć w sklepie internetowym Desportivo: desportivo/pl/pl/p/Spodnie-Adidas-dresowe-meskie-Core-18-CE9036/810 . Polecam się rozejrzeć.

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Zakup ciuchów

Post autor: yoolka »

Uwielbiam kupować i ciuchu i buty :) tych drugich mam w szafie całe mnóstwo a i tak nie potrafię się oprzeć jak widzę gdzies w sieci jakiś nowy model :) Bardzo duzy wybór butów dla każdego i takich eleganckich i bardziej sportowych znajdziecie w sklepie butymodne/pl/buty-sportowe-damskie-c257903.html. fajne ceny, szybka wysyłka, obsługa na wysokim poziomie.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Zakup ciuchów

Post autor: matra »

Jeżeli zależy wam na eleganckich zimowych czapkach i szalikach to zajrzyjcie na stronę pawonex/pl/ Firma ta ma bardzo szeroki wybór produktów tego typu. Tam na pewno znajdziecie coś co wam się spodoba.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Zakup ciuchów

Post autor: AniaSania »

Ubrania ale także dodatki uda się kupić w internecie. Wybrałam ostatnio neseser damski do pracy.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Zakup ciuchów

Post autor: aldona »

A czy chcesz kupić przez internet? bo jak tak to ja Ci mogę polecić bardzo fajne buty na stronie jaką jest butyraj/pl/tra-pol-1340629440-Na-jesien.html Ja sama mam w planie zakupić sobie tutaj buty na jesień, oferty są bardzo interesujące a ceny nie wysokie. Polecam się rozejrzeć.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Zakup ciuchów

Post autor: AniaSania »

Co jakiś czas można sobie kupić także jakiś dodatek taki jak plecak damski do 100zł.

ODPOWIEDZ