Materac do sypialni

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Materac do sypialni

Post autor: jula »

Nie polecam nakładek na łóżko. My mamy kokosową bo łóżko jest za miękki i nic nie dała. Może na początku było trochę lepiej a teraz znowu jest mega miękko. Myślimy o materacu z hilding/pl/produkt/materace-multipocket/hilding-electro/ To materace hybrydowe prosto od producenta. Ceny są według mnie bardzo atrakcyjne.

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Materac do sypialni

Post autor: Julia66 »

Jak długo poszukujecie już odpowiedniego łóżka dla siebie? Ja remontuję sypialnie i sprawdzam propozycje różnych sklepów. Na stronie ifm-meble/com/meble/lozka/ są świetne łóżka Kępno. Ceny są odpowiednie, więc na pewno można by było się zdecydować.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Materac do sypialni

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim zainteresowanym polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najrózniejszymi meblami, w tym np. narożniki małe . W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt do sklepu znajdziecie na stronie.

saymyname
Posty: 197
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Materac do sypialni

Post autor: saymyname »

To przykładowo mnie interesuje bardzo twardy materac , ponieważ najlepiej na takim mi się wypoczywa. Właśnie znalazłam ostatnio firmę Emlar, która oferuje taki i wszelkie inne materace. Przyznam się, że mają potencjał, bo naprawdę jest tam z czego wybierać - także myślę, że coś tam wybiorę dla siebie.

ODPOWIEDZ