drzwi

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

drzwi

Post autor: Pańcia »

No jak już się kupi drzwi, o trzeba też zadbać o zamki i klamki. U mnie często coś takiego się psuje. Niedawno udało mi się tutaj rawos/pl/ , znaleźć takie rzeczy na wymianę, bo lokalnie cięzko było.

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: drzwi

Post autor: HalinkaKalinka »

A czy ktoś z Was szuka odpowiednich elementów do drzwi jak ościeżnice? Jeśli tak to zachęcam, aby zapoznać się z ofertą bianex/pl/oscieznice, gdzie możecie w firmie Bianex zamówić profesjonalne elementy.

Katia
Posty: 29
Rejestracja: śr sty 20, 2021 11:36 am

Re: drzwi

Post autor: Katia »

My kupilismy drzwi z KMT. Moedel supertherm 90 - ma bardzo dobra izloacyjnosc ciepła. Na takich drzwiach nam zależało. Są mocne i solidnie wykoane. Spełniają warunki programu czyste powietrze, więc przy zakupie warto starać się i dofinansowanie

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: drzwi

Post autor: yoolka »

Ja ostatnio wymieniałam wszystkie drzwi w domu, tym razem wybrałam takie dębowe i powiem tak - różnica w porównaniu do tych dostępnych w sieciówkach jest ogromna! i nie chodzi mi tu tylko o sam wygląd ale i funkcjonalność :) Tym razem zdecydowałam się skorzystać z oferty firmy Kris Drzwi i śmiało polecam kris-drzwi/pl/. Miła obsługa, szybki czas realizacji, korzystne ceny.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: drzwi

Post autor: AniaSania »

Można dzisiaj kupić wszystko w internecie i także można sprawdzić, jak wybierać bieliznę damską. Bez problemu dobierzemy dla siebie produkty, jakich tylko potrzebujemy.

ODPOWIEDZ