Hurtownia damskiej odzieży

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Hurtownia damskiej odzieży

Post autor: Clamor »

Witam! Tak jak w temacie. Znacie jakąś dobrą i sprawdzoną hurtownię damskiej odzieży? Zależy mi na szerokim wyborze. Do tej pory w sieci trafiłem na tą firmę https://www.e-hurtowo.eu/. Może ktoś z was korzystał z ich oferty? Są oni warci zaufania? Koniecznie dajcie znać, będę wam bardzo wdzięczny za pomoc!
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Hurtownia damskiej odzieży

Post autor: Perunka »

Z ciekawszych sklepów to na valetta/pl/ zerknij. Masz tam i bieliznę i ubrania sportowe damskie i różne akcesoria.

kendal
Posty: 678
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Hurtownia damskiej odzieży

Post autor: kendal »

Ja wolę mieć w szafie mnie ubrań, ale za to dobrej jakości. Ponadczasowe kroje, wzory i kolory zawsze robią robotę. Wczoraj przyszła do mnie paczka, w której znajdowała się sukienka od mabell/pl/pl/c/Sukienki-maxi/34 i jestem nią totalnie zachwycona

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Hurtownia damskiej odzieży

Post autor: minella »

Nie kupowałam w hurtowni odzieży, wolę raczej sklepy gdzie są takie offpink/pl/product/t-shirt-madame-smietana/ bardzo ładne shirty, widać po składzie materiału z jakiego są zrobione że są dobrej jakości i chyba się zdecyduję na zakupy odzieżowe w tym sklepie

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Hurtownia damskiej odzieży

Post autor: zuzula12 »

Zerknijcie też na stronę elle/pl/artykul/mikrotrendy-z-tiktoka-jak-wlaczyc-je-do-codziennych-stylizacji to fajne artykuły modowe. Można tam znaleźć mnóstwo inspiracji i pomysłów na stylizacje na co dzień czy na imprezę. To pomocny i ciekawy blog, którego wato poczytać.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Hurtownia damskiej odzieży

Post autor: Kamila »

Jeśli chodzi o damską odzież, to ja najbardziej lubię chodzić w sukienkach. Są tak naprawdę dużo wygodniejsze niż spodnie. Ostatnio nawet czytałam w artykule na stronie internetowej kobietamag/pl/sukienka-maxi-na-co-dzien-5-propozycji-stylizacji-od-mohito-modnie-i-wygodnie/, że taka sukienka maxi na co dzień jest teraz bardzo modna. Można ją też łączyć z różnymi dodatkami. Macie w swoich szafach takie sukienki?

ODPOWIEDZ