Konto bankowe

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Konto bankowe

Post autor: Pańcia »

Wybór konta bankowego, to dosyć trudny wybor bo ofert jest przecież tak dużo. Czytałam, że to konto bitbay.net/pl/konto-osobiste , jest fajną propozycją bo obsługuje też wymianę na kryptowaluty a teraz jest to bardzo popularna waluta.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Konto bankowe

Post autor: aklinka »

No właśnie miałam ten sam problem, jak chciałam otworzyć swoje pierwsze konto bankowe, na które będzie przelewana pensja. Opcji jest tyle, ale na którą z nich się zdecydować? Skorzystałam z takiej porównywarki bankier/pl/smart/konta-bankowe - tutaj wszystkie najpopularniejsze konta bankowe są wyszczególnione oraz ich parametry, więc wybór był dużo łatwiejszy :)

Tarso
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 9:49 pm

Re: Konto bankowe

Post autor: Tarso »

Mi bardziej przypadł do gustu kantor kryptowalut który oferuje darmowy portfel.

Kobietaewka77
Posty: 20
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:11 pm

Re: Konto bankowe

Post autor: Kobietaewka77 »

Jeżeli chodzi o wymianę walut, to polecam kantor internetowy pomaranczarnia/pl/, ja im zaufałam już nie raz i wszystko się zgadzało, a jest to dużo wygodniejsze niż chodzenie do kantoru w mieście.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Konto bankowe

Post autor: kendal »

I jak, udało wam się podjąć jakąś decyzję? Jeśli nadal się wahacie i nie wiecie, jakie konto sprawdzi się najlepiej, to warto sprawdzić ten ranking: keszker/pl/ranking-kont-osobistych/ Sama z niego korzystałam nie tak dawno i bardzo mi to ułatwiło podjęcie decyzji.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Konto bankowe

Post autor: jula »

Gdzie przechowujecie i sprzedajecie kryptowaluty? Na experimentarium/pl/rodzaj/finanse znalazłam dzisiaj kantor w którym można bez zadnych kosztów przechowywać kryptowaluty. Ktoś z was już korzysta z Impily?

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Konto bankowe

Post autor: nosleep »

Jeśli myślicie o dodatkowym zarobku to zastanówcie się nad inwestowaniem w kryptowaluty. Tak naprawdę jest to bardzo proste, ponieważ są do tego specjalne platformy takie jak ta gieldykryptowalut/pl/admiral-markets-opinie/. Dzięki tej platformie możecie wykonywać bezpieczne transakcje i kupować oraz sprzedawać walutę wirtualną. To bardzo dobra opcja dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z inwestowaniem walutę cyfrową.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Konto bankowe

Post autor: AniaSania »

Warto sprawdzać w sieci też, jakie jadwabne halki są najmodniejsze. Bez problemu dzisiaj można robić zakupy online i znajdziemy, czego tylko potrzebujemy.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Konto bankowe

Post autor: Aśka »

Właśnie będę zakładała swoje konto i zaczęłam szukać informacji o tym jakie najlepiej wybrać. Znalazłam też dużo informacji na temat systemu SWIFT. Temat bardzo mnie zainteresował, bo coraz więcej słyszy się teraz o konsekwencjach dla kraju po odłączeniu od systemu swift.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Konto bankowe

Post autor: soya »

Widzę, że nie do końca macie przekonanie - jakie konto dla siebie wybrać? W jakim banku? No to zobaczcie sobie na stronę polakoszczedza/pl/promocje-bankowe/ - bo tam macie fajną rozpiskę ciekawych ofert i możecie zapoznać się z opłacalnymi również promocjami.

ODPOWIEDZ