Sala weselna

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Sala weselna

Post autor: moa »

Jak tam wesela w tym roku? My mieliśmy w zeszłym i jeżeli szukacie dla siebie sali weselnej, która jest przestronna, piękna i w bardzo dobrej cenie to serdecznie polecam salę w Zajeździe Leon w Aleksandrii zajazd-leon/com/wesele. Oni tam maja także hotel, więc goście mogą bez problemu zostać na noc i możecie tam od razu po nocy zrobić poprawiny. Jedzenie mają pyszne, obsługa jest profesjonalna i myślę, że wybór ich będzie super pomysłem, my własnie w tej sali przeżyliśmy najpiękniejszy dzień w naszym życiu.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Sala weselna

Post autor: sepa »

My mieliśmy wesele w górach :), w przepięknym hotelu i ośrodku wypoczynkowym Hotel Meta Resort Vine & Spa w Szczyrku meta-hotel/pl/wesela. Wesele było piękne, sam hotel i sala zachwycają. W hotelu jest spa, basen, przepiękne górskie widoki. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa nie zawiodła, a cena atrakcyjna, polecam!

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Sala weselna

Post autor: matra »

Moje wesele odbyło się w zeszłym roku. Trochę się naszukałam za odpowiednim miejscem na jego organizację. W końcu zdecydowałam się na dworek palacwkonarach/pl/, który znajduje się pod Kielcami i wam również mogę polecić to miejsce. Dworek jest przepiękny a obsługa uroczystości jest na najwyższym poziomie.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Sala weselna

Post autor: ewaO »

My byliśmy mega zadowoleni z sali w Pułtusku w hotelu Milord milordhotel/pl/pl/ Zakochałam się w hotelowym wystroju - na angielską modłę i w ich pieknym ogrodzie. Dodatkowo organizacja wesela była na wysokim poziomie, po prostu pełen profesjonalizm. Na plus też fakt, że w pokoju dla nowożeńców czeka was łoże z baldachimem i lustrami oraz wanna z hydromasażem. No to chyba wszystkim by sie spodobało :)

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Sala weselna

Post autor: aldona »

Ja już salę weselną mam za sobą, teraz organizujemy alkohol, na stronie jaką jest smaczajama/pl/pl/p/Whiskey-Jack-Daniels-3l-kolyska-hustawka/1969 Znalazłam bardzo interesującą ofertę na kołyskę z Jackiem Danielsem w Bardzo dobrej ofercie cenowej. Moi goście w większości pijają właśnie whisky więc będzie to świetny wybór

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Sala weselna

Post autor: moira »

Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego i rozglądacie się za odpowiednim miejscem na zorganizowanie wesela to polecam wam skontaktować się z restauracjazacisze.eu/ Jest to sprawdzona restauracja, która ma zajmuje się organizacją wesel. Dodatkowo podaja tam przepyszne jedzenie.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Sala weselna

Post autor: AniaSania »

Robicie zakupy w sieci? Można zawsze znaleźć coś wyjątkowego, np. plecaki zdronet/pl/moj-przyjaciel---plecak-vintage,1570,news.html

danuśka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:40 pm

Re: Sala weselna

Post autor: danuśka »

Mojej siostrze udało się zorganizować wesele w lipcu, w Glamour we Wrocławiu glamour-wroclaw/pl/ . Trzeba przyznać, że lokalizacja jest świetna, bo zaraz obok znajduje się rynek. Dania, atrakcje, dekoracje wszystko było z najwyższej półki.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Sala weselna

Post autor: kendal »

Warto dobrze się zastanowić i dokładnie przeczytać umowę, co wchodzi w skład talerzyka. Ja ostatecznie zdecydowałam się na salę naskrajnej/pl/sala-weselna/ i ani przez moment nie żałowałam tego wyboru. Wszystko było tak jak sobie wymarzyłam, a może i nawet lepiej.

MartaW
Posty: 10
Rejestracja: pn maja 18, 2020 11:10 pm

Re: Sala weselna

Post autor: MartaW »

Ciekawe propozycje.

ODPOWIEDZ