Moda na jesień

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Moda na jesień

Post autor: wiktoriaula »

Większość kobiet chce wyglądać modnie. Zbliżają się jesienne dni, więc warto zaktualizować swoją szafę. Na stronie lamode.info/stylizacja-na-jesien-2022-zobacz-najwazniejsze-trendy-top-kolory-kreacje.html możecie dowiedzieć się co jest aktualnie modne. Bardzo popularny jest fiolet, odcienie różu, ale klasyczna czerń nie wychodzi z mody podobnie jak biel czy coraz częściej beż. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Moda na jesień

Post autor: Kamila »

A czy wiecie, jakie spodnie będą modne tej jesieni? Ja słyszałam, że modny ma być jeans, a jeśli chodzi o fason spodni, to na topie nadal są mom jeans. Ze strony magazyn.mohito/com/trendy/mom-jeans-stylizacje/ można się dowiedzieć, jak nosić mom jeans. Myślę, że powinno Was to zaciekawić, jeśli interesujecie się modą i chcecie być na topie ;)

Piekaczka
Posty: 59
Rejestracja: pt lut 14, 2020 8:08 pm

Re: Moda na jesień

Post autor: Piekaczka »

W tym okresie warto postawić na kolory jesienne, może to być pomarańcz, karmel,ciekawy odcień brązu. Pasują do wielu stylizacji, nadają klasy i stylu, podobnie jak wszelkiego rodzaju dodatki w tych odcieniach. Sporo ich można znaleźć w sklepie marki ADAM BARON. Oferują portfele, paski,kosmetyczki,ale też torby i torebki na każdą okazję adam-baron/pl/dla-niej/kolekcje i na każdą kieszeń.

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Moda na jesień

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli poszukujecie jaki przydatnych porad i wskazówek w zakresie tego, jak najlepiej ubrać się na co dzień, na imprezę czy do pracy, to myślę że na stronie tego bloga eseller/pl/koszula-meska-na-co-dzien-nasze-propozycje bez wątpienia znajdziecie wiele przydatnych treści. Polecam wam tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani.

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Moda na jesień

Post autor: minella »

Jeśli masz jakieś modowe pytania to w Krakowie trwa Czas Kobiet w M1 i tam można wizażystkę i stylistkę o to zapytać, są także dietety i trycholog więc jeśli masz problemy tego typu to na pewno pomogą jeszcze dziś do 19

ODPOWIEDZ