bielizna

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

bielizna

Post autor: Rysia »

Szukam eleganckiej seksownej bielizny damskiej? Gdzie wy kupujecie w sklepach stacjonarnych czy szukacie w necie?

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: bielizna

Post autor: Iwonka »

A może zainteresuje cię ta oferta tu boutiquebielizny/com/ Tu znajdziesz propozycje damskiej bielizny światowych marek. A też bardzo eleganckie stroje kąpielowe. Różne wzory i kolory. Lato w pełni więc każda z nas chce na plaży wyglądać elegancko, szykownie. Myślę że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: bielizna

Post autor: hannah »

Zajrzyj do sklepu internetowego Obsessive. Znajdziesz tam ogromny wybór damskiej bielizny. W ofercie mają bieliznę klasyczną, nocną, erotyczną, a także bieliznę ślubną: obsessive/com/pln_pl/bielizna-slubna . Mi osobiście bardzo się spodobała chociaż ślub już dawno za mną :)

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: bielizna

Post autor: AniaSania »

Absolutnym hitem jest brytyjka/pl/atmosphere-primark-prod-1.html, dajcie znać jeśli jeszcze gdzieś znacie taki stosunek ceny do jakości. Nie sztuka zapłacić za jeden stanik 500 zł, kogo na to stać w dzisiejszych czasach...

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: bielizna

Post autor: Rita123 »

Przez ostatnią sytuację epidemiologiczną bardzo doceniłam zakupy internetowe. To właśnie w nich bez wychodzenia z domu można zakupić niezbędną odzież czy właśnie bieliznę - triumfomania/pl/majtki-2/sloggi-men-start-hipster-c2p-6 Produkty są zwykle bardzo dobrej jakości, w przystępnych cenach i nie trudno jest znaleźć swój rozmiar. Do tego mam pewność, że nikt wcześniej tego nie przymierzał.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: bielizna

Post autor: Kamila »

A jaką lubicie bieliznę nocną? W czym najczęściej śpicie? Ja zazwyczaj wybieram koszulę nocną ;) Ostatnio kupiłam sobie nową, bardzo ładną w sklepie internetowym mewa24/pl/386-koszule-nocne-damskie-dla-puszystych. Jak widać w tym sklepie nie będzie problemu z dopasowaniem do siebie rozmiaru, nawet takiego większego :)

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: bielizna

Post autor: Dominika »

Ja szukam w necie, nie mam w tym roku kompletnie czasu i głowy na chodzenie po sklepach, nie wiem czy to z lenistwa czy już przyzwyczaiłam się do wizyt kuriera :) Bieliznę kupuję w sklepie kostium/com/biustonosze . Polskie marki, polscy producenci wiesz masz gwarancję, że nie dostaniesz żadnej chińskiej podróbki, która rozwali się po pierwszym praniu :)

kard
Posty: 6
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 3:44 pm

Re: bielizna

Post autor: kard »

Ja wolę sobie na żywo szukać bielizny, bo zawsze można sobie ocenić materiał i jakość

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: bielizna

Post autor: moira »

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmuje się sprzedażą bielizny to polecam wam zapoznać się z ofertą pasmanteriadana/pl/ Tam znajdziecie ciekawą bieliznę w niezłych cenach. Sama zdecydowałam się na ich ofertę.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: bielizna

Post autor: AniaSania »

W sieci można kupić także torebki na wesele. Bieliznę wybieram w stacjonarnych sklepach.

ODPOWIEDZ