bielizna

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: bielizna

Post autor: AniaSania »

W internecie świetna jest również galaneria skórzana. Uwielbiam robić zakupy online.

Michaszka
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:20 pm

Re: bielizna

Post autor: Michaszka »

Wydaje się, że sklepów z bielizną jest wiele. Ale jak szukamy czegoś konkretnego to pojawia się już problem. A że ja zawsze miałam problem z zakupem dobrej bielizny to też przerzuciłam się na zakupy internetowe. I tak znalazłam super ofertę pończoch galeria-bielizny/pl/434-ponczochy dzięki której w końcu mogę do woli wybierać w tym co lubię

bier
Posty: 12
Rejestracja: wt lis 10, 2020 10:09 am

Re: bielizna

Post autor: bier »

ja zwykle szukam stacjonarnie, bo wole sprawdzić jakość materiału przed kupnem

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: bielizna

Post autor: nata29 »

W sklepie Gorteks znajdziecie piękne i praktyczne biustonosze. Wybór jest tam naprawdę ogromny. Jeśli poszukujcie czegoś naprawdę wyjątkowego dla siebie czy też na prezent, to warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Propozycji mają naprawdę wiele i to nie tylko jeśli chodzi o półgorsety.

varia
Posty: 13
Rejestracja: pn lis 09, 2020 6:22 pm

Re: bielizna

Post autor: varia »

No właśnie ja zanim zaczęłam kupować sobie bieliznę online, to skorzystałam z profesjonalnej usługi brafittingu w Butiku Bardotka w Bydgoszczy, to mój ulubiony sklep z bielizną i chętnie się zaopatruję w ich sklepie internetowym (jak już nam dokładnie mój rozmiar) sklep.butikbardotka/pl/12-biustonosze. Ceny maja atrakcyjne, same produkty różnej bardzo dobrej jakości, bielizna jest miękka, wygodnie się ją nosi, no i robi robotę ;) , polecam.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: bielizna

Post autor: kendal »

Ze swojej strony mogę polecić wam biggi sklep Mają naprawdę świetną bieliznę, która idealnie się dopasowuje i praktycznie jej nie czujemy pod ubraniem. Ja czuję się bardzo kobieco i seksownie w takiej bieliźnie.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: bielizna

Post autor: moira »

Jeżeli mieszkacie w pobliżu Katowic i rozglądacie się za fajnym sklepem z bielizną to polecam wam zajrzeć na stronę pasmanteriadana/pl/ W ich ofercie na pewno znajdziecie coś co was zainteresuje. Sama regularnie ich odwiedzam.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: bielizna

Post autor: paulajanicka »

Jeśli szukacie wysokiej jakości bielizny damskiej, w tym biustonosza, który będzie wyjątkowo wygodny, a w dodatku podkreśli Twoje piersi to wejdź na stronę clodi/pl/pl/bielizna-damska/biustonosz/usztywniany/6779-biustonosz-triumph-amourette-300-whp . Biustonosz ten jest bardzo komfortowy w noszeniu, świetnie wszystko utrzymuje i można go zakupić w bardzo dobrej cenie. Pamiętajcie, że dobrej jakości bielizna to podstawa.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: bielizna

Post autor: litovelek »

Powiem takmnie to się najbardziej podoba bielizna od orirose/pl mają suepr zestawy i eleganckie elementy wyszczuplające.

banana
Posty: 48
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: bielizna

Post autor: banana »

U mnie właśnie nadszedł wreszcie czas na wymianę skarpetek i majtek. Wszystkie hoho ile już mają.. ;D W sklepie bodyciao/pl/ udało mi się znaleźć bardzo fajną bieliznę. Kupowaliście tam?

ODPOWIEDZ