bielizna

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: bielizna

Post autor: Magnolia »

Jeśli szukacie stanika idealnego pod obcisłe rzeczy to sprawdźcie sobie te model sklepirmak/pl/miekki/1410-12521-biustonosz-597-moulded-uma-minimizer-5900402367181.html#/7-kolor-bezowy/81-rozmiar-75b u mnie idealnie się sprawdza. Jest mega wygodny, ma szerokie ramiączka i termicznie formowaną miseczkę bez szwów. To chyba aktualnie mój ulubiony stanik, mega wygodny.

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: bielizna

Post autor: kochanka »

Tych staników to trochę już mam różnych rodzajów, ale ostatnio stwierdziłam że brakuje mi dolnych części, czyli majteczek. Dlatego zaczęłam przeglądać różne strony w tym mybra/pl/pol_m_Majtki_Ciazowe-2024.html którą to poleciła mi znajoma. Co prawda jeszcze nie mam jakoś dużego brzucha, ale wolę już się przygotować i zamówiłam kilka par takich majtek https://mybra.pl/product-pol-17559-Figi-Flexi-One-MAXI-bezowe.html .

aklinka
Posty: 294
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: bielizna

Post autor: aklinka »

Ja się w ogóle zastanawiam jak się nosi takie sportowe staniki messimo/pl/biustonosze,c86.html ... Pytanie do osób, które je stosują - dajcie znać czy są wygodne i czy tylko przydają się w trakcie uprawiania sportu czy na co dzień też można je nosić.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: bielizna

Post autor: Dominiśka »

Bardzo ładną bieliznę znajdziecie w orirose/pl/ . Dodatkowo możecie zamówić tutaj wygodne rajstopy wyszczuplające lub gorsety.

beciaxyz
Posty: 118
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: bielizna

Post autor: beciaxyz »

Polecam zajrzeć do sklepu parine/pl/collections/damska-bielizna-biustonosze, gdzie znajdziecie wysokiej jakości biustonosze dla niej :)

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: bielizna

Post autor: zuzula12 »

Chciałabym wam polecić sklep mabell/pl/ to polska marka. To niewielka ale rozwijająca się marka z ubraniami dla kobiet. Macie tam mnóstwo fajnych i atrakcyjnych ofert na modne ciuchy dla kobiet. Sprawdźcie.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: bielizna

Post autor: kendal »

Teraz to faktycznie jest sporo sklepów z bielizną, więc każdy - bez względu na swoje oczekiwania - znajdzie coś dla siebie. Ja akurat mogę wam polecić sklep kaysershop.eu/ bo nie raz robiłam u nich zamówienie i nigdy się nie zawiodłam

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: bielizna

Post autor: bogna45 »

W sieci macie świetny sklep Textil Market. Jeśli chodzi o wybór bielizny to zdecydowanie jest w czym wybierać. Od piżam jak te txm/pl/ona/bielizna-damska/pizamy , przez rajstopy, po biustonosze. Bardzo dobra jakość i jeszcze lepsze ceny. Za grosze praktycznie można znaleźć coś ładnego, wygodnego i z dobrych materiałów.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: bielizna

Post autor: kasiunia »

Uwielbiam dobrą bieliznę i akurat na dobrą bieliznę nie żałuję pieniędzy. To się po prostu opłaca, bo dobrej klasy bielizna jest trwała oraz bardzo wygodna. Powiem też ,że nie czekam na okazję z zakupem bielizny, po prostu co jakiś czas kupuję różne jej elementy i nigdy mi niczego nie brakuje. Ostatnio kupiłam majtki - triumfomania/pl/majtki/sloggi-24-7-cotton-midi-2 , w końcu zima nastała i trzeba trochę pupę ochronić.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: bielizna

Post autor: jankat »

Mam kilka mankamentów, które staram się ukrywać. Żeby założyć coś bardziej obcisłego zdecydowałam się na bieliznę wyszczuplającą od parine/pl/collections/c-bielizna-wyszczuplajaca. Świetnie maskuje i można poczuć większą pewność siebie :)

ODPOWIEDZ