bielizna

saymyname
Posty: 197
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: bielizna

Post autor: saymyname »

A jaki stanik do sukienki najlepiej kupić? Ja nie wiem już sama... Bo uwielbiam sukienki z dekoltami, podkreślające kształty. A znalezienie odpowiedniego stanika to naprawdę niezłe wyzwanie... Czy ostatnio gdzieś widziałyście jakieś ładne biustonosze- takie, które są też komfortowe?

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: bielizna

Post autor: kendal »

Jak coś, to ja mam namiar na hurtownia bielizny Nigdzie indziej nie udało mi się znaleźć tak szerokiego asortymentu, a co najwazniejsze - tak dobrej jakości. Również ceny są na plus. Zresztą, sami sobie sprawdźcie.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: bielizna

Post autor: kajaa »

Jesli zastanawiasz się czy warto kupić bieliznę korygującą przeczytaj ten artykuł itpesthetique/pl/bielizna-korygujaca-czy-warto/ Ja mam kilka kompletów takiej bielizny i jestem z niej zadowolona. Pomaga mi ukryć mankamenty mojej figury.

offensive
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:48 pm

Re: bielizna

Post autor: offensive »

Od dłuższego czasu zastanawiam się właśnie nad poszerzeniem asortymentu mojego sklepu internetowego o bieliznę damską. Niedawno zainteresowała mnie hurtownia bielizny Wólka Kosowska wolka-hurt, która ma w swojej ofercie naprawdę szeroki asortyment w kwestii bielizny i zastanawiam się nad hurtowym zamówieniem. Znacie tę hurtownię i możecie dodać coś więcej?

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: bielizna

Post autor: Dominiśka »

Mnie jednak najbardziej spodobała mi się bielizna z orirose/pl/ . Dostępna jest w bardzo dobrych cenach. Ogólnie sklep posiada bardzo bogatą ofertę

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: bielizna

Post autor: patka »

Bardzo ładną bieliznę znajdziesz tutaj: gorteks/com/pl/pol_m_Majtki_Rodzaje_Majtki-wyszczuplajace-528.html . Sklep ten jest świetnie wyposażony jeśli chodzi o bieliznę damską. Jestem pewna, że każda z Was znajdzie u nich coś oryginalnego dla siebie.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: bielizna

Post autor: kasiunia »

Zawsze lubiłam dobrą i markową bieliznę. Zawsze też byłam zdania ,że lepiej dołożyć parę złotych i cieszyć się wygodą i trwałością tych rzeczy. Ostatnio w moim ulubionym sklepie triumfomania/pl kupiłam sobie koszulkę znanej marki - triumfomania.pl/koszulki/smart-micro-shirt-ex-3 .To nie pierwszy zakup tej marki i nie pierwszy zakup w tym sklepie, wiem też ,że nie ostatni.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: bielizna

Post autor: zuzula12 »

Polecam wam kupić sobie bielizna korygująca to naprawdę świetna bielizna dobrze wykonana która poprawia i koryguje. Ja kupiłam by to wypróbować i sprawdzić i mi się to mega spodobało i się sprawdza dlatego polecam.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: bielizna

Post autor: mitril »

Mój ulubiony sklep z bielizną to zdecydowanie orirose/pl/ :) Mają tam naprawdę bardzo duży wybór bielizny wyszczuplającej , rajstop czy pończoch ;) Bardzo lubię robić tam zakupy.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: bielizna

Post autor: nosleep »

Wybór odpowiedniej bielizny jest niezwykle ważny. Ja latem korzystam z lekkiej bielizny nocnej do spania, ale jak już robi się zimno tak jak teraz to przerzucam się na piżamy damskie z długim rękawem. Ostatnio kupiłam bardzo wygodną piżamę z bawełny i wiskozy w MOHITO. Super się sprawdza na chłodniejsze noce.

ODPOWIEDZ