Okulary bezramkowe

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Okulary bezramkowe

Post autor: Gacei54 »

Rozważam zakup okularów bezramkowych i zastanawiam się, gdzie mogę znaleźć sklep oferujący szeroki wybór oraz dobrej jakości produkty. Natknąłem się na stronę https://kodano.pl/okulary-bezramkowe.html , która ma w ofercie okulary bezramkowe, ale chciałbym dowiedzieć się, czy ktoś z Was miał z nimi doświadczenie? Szczególnie interesują mnie opinie na temat jakości okularów oferowanych przez kodano.pl, komfortu noszenia okularów bezramkowych, ich trwałości oraz ogólnej satysfakcji z zakupu. Czy są wygodne w codziennym użytkowaniu? Jak oceniacie ich stosunek jakości do ceny? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie opinie i sugestie.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Okulary bezramkowe

Post autor: magiczna »

Które okulary do komputera są najlepsze - z antyrefleksem, czy bez? Kochani, naprawdę mocno mi to odpowiada, ale jeśli wy mi nie powiecie, to ja nic po prostu nie zrobię. Nie chcę wydawać pieniędzy w błoto. Można jednak potwierdzić mi po prostu rozpowiadając odpowiednie kwestie.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Okulary bezramkowe

Post autor: kobietki33 »

Przyznam szczerze, że również szukam dobrej jakości okularów w modnych oprawkach i sporo ciekawych informacji w tej materii udało mi się zasięgnąć zupełnie za darmo, na tej stronie internetowej: https://transformatory-lodz.pl/modne-i- ... oprawkach/ . Jeśli również rozważacie takowy zakup, to moim zdaniem warto sięgnąć do ich strony internetowej.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Okulary bezramkowe

Post autor: furka »

A czy taki model okularów bezramkowych jest obecnie dalej w modzie? Wiem, że jakiś czas temu takie okulary cieszyły się dużym zainteresowaniem, teraz jednak wybiera się trochę inne modele. Dla mnie bardzo fajnymi okularami są okulary Burberry . Marka znana i lubiana, a modele ponadczasowe, które na pewno nie znudzą się po jednym sezonie.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Okulary bezramkowe

Post autor: kasiunia »

Jeśli macie jakieś szczególne życzenia co do okularów to warto zajrzeć do Vision Express - tom powinno być wszystko. Wiadomo ,że w takim salonie znajdziecie okulary różnych marek i w różnej cenie - więc na każdą kieszeń ale i specjalne etui na okulary czy nawet tak prozaiczną rzecz jak łańcuszek na okulary .Wiem, wiem, że nie wszyscy takie łańcuszki noszą ale znam wiele osób , które nie wyobrażają sobie noszenia okularów bez takich właśnie łańcuszków.

ODPOWIEDZ