Dobra odzież damska

Aśka
Posty: 352
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Dobra odzież damska

Post autor: Aśka »

Ja będę szła do sklepu teraz na park handlowy Naprawdę super sprawa...a do tego fajne i konkretne ceny :P Juz nie mogłam sie doczekać oz otworzą galerie.

Kobietaewka77
Posty: 20
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:11 pm

Re: Dobra odzież damska

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja mogę polecić sklep, w którym ostatnio robie zakupy ubraniowe, tatuum/com/pl/1099-rekawiczki-damskie, znajdziesz w tym sklepie wszystko to, co możemy założyć na siebie, ponieważ mają bardzo szeroką ofertę w bardzo dobrych cenach i jeszcze lepszej jakości, korzystam z tego sklepu już dłuższy czas i nie mam żadnych zastrzeżeń.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Dobra odzież damska

Post autor: soya »

W sumie sklepów odzieżowych macie wiele, wszystko jednak zależy co dokładnie was interesuje...? Bo, przecież macie też strony typu equishop/com/pl/30-bryczesy-jezdzieckie-damskie gdzie można znaleźć specjalne ubrania jeździeckie, które są komfortowe i stylowe.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Dobra odzież damska

Post autor: daga »

Szukanie odpowiedniej odzieży damskiej jest dla mnie naprawdę wygodną sprawą, jeśli mam na oku takie vitkac/com/pl/projektant/philipp-plein sklepy. Tu mam to, co markowe w naprawdę dobrej cenie i nie muszę się o nic martwić. To mi odpowiada. Ogólnie też mam na oku markę Diesel, ale na razie nie mogę sobie pozwolić na zakup. to na pewno.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Dobra odzież damska

Post autor: profesjonalna »

A ja tam lubię się fajnie ubrać, ale nie lubię przepłacać. I tak na przykład mam na oku ten sklep pakuten/pl/157-swetry-z-warkoczami . Kilka razy przeglądałam właśnie swetry z warkoczami i naprawdę myślę, że warto kupić. Pieniążki po prostu są jak najbardziej potrzebne, a przecież skoro można dobrze wyglądać za małą kwotę, to czemu nie?

mamonka
Posty: 73
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Dobra odzież damska

Post autor: mamonka »

Ja zawsze mega fajne ciuszki znajduję w sklepie peela/pl/ . Także mają rozmiary dla mojej mamy, która nosi nieco większe ubrania. Obie zawsze coś dla siebie tam kupujemy. :)

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Dobra odzież damska

Post autor: Magnolia »

Mój ostatni bardzo udany zakup to chiarashop/pl/product/kardigan-w-gwiazdki-grafit-stars/ Jestem nim zachwycona. To bardzo wygodny kardigan - szary w pastelowe gwiazdy. Kupcie go online a sklep migiem realizuje wysyłkę, także na kolejne zimowe dni będziecie mieć ciepły, miękki cudny ciuszek.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Dobra odzież damska

Post autor: Iwonka »

Do ubrań warto dobrać dobrej klasy dodatki. Mi w oko wpadła ta oferta tu eyewear24.net/product-pol-36445-Okulary-Przeciwsloneczne-Miu-Miu-Mu-02Ss-Va50A0.html Markowe okulary przeciwsłoneczne damskie o bardzo ładnej oprawce. Eleganckie, modne i chyba zaszaleję - muszę je mieć.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Dobra odzież damska

Post autor: magiczna »

No właśnie ja także sprawdzam, co mogę nosić i wychodzi na to, że zdecydowanie dla mnie w porządku będzie, jeśli na przykład coś takiego jak modne jeansy plus size kupię. Nie mam w szafie, bo dotąd nie wiedziałam, czy mi wolno. Dlatego teraz na to patrzę. Może akurat jak zeszczuplałam, będę się okej prezentować?

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Dobra odzież damska

Post autor: Pańcia »

Lubie dobrze wygladać ale nie zawsze wiem co jest aktualnie w modzie. Dlatego jak mam coś kupić to wiem, że kurtka skórzana poradnik zawsze mi się przyda. Człowiek się rozezna wczesniej i zakupy stają się dużo łatwiejsze.

ODPOWIEDZ