Dobra odzież damska

arleta32
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:49 pm

Re: Dobra odzież damska

Post autor: arleta32 »

Ostatnio kupiłam dla mojej mamy super bluzę z kapturem ze strony denley/pl/pol_m_Odziez-damska_Bluzy-damskie-9302.html Szukałam takiej bez nadruku. Mama była zachwycona. Jest to jej ulubiona bluza do chodzenia na kijki.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Dobra odzież damska

Post autor: litovelek »

ja całkiem niedawno córci kupiłam czapka wiosenna dla dziewczynkisklep.kochamczapki/pl/pl/menu/dla-dziewczynek/czapki/wiosna-jesien-909.html była bardzo zadowolona i do tego bardzo jej pasowało

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Dobra odzież damska

Post autor: hannah »

To nie problem znaleźć sklep z odzieżą i butami. Problemem jest wybór odpowiedniego modelu i wzoru. Najlepiej więc poczytać na blogach o tym, co jest modne. Tutaj polecam ciekawy artykuł: e-galante/pl/2021/02/buty-sportowe-dla-kobiet-hit-wiosenny/ .

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Dobra odzież damska

Post autor: Kamila »

A czy kojarzycie może taki sklep internetowy strong by zumba strongid/pl? Ja trafiłam na niego przypadkiem i zauważyłam, że mają tam naprawdę spory wybór odzieży sportowej wysokiej jakości ;) Udało mi się tam kupić bardzo fajną koszulkę na siłownię oraz stanik sportowy. Jeśli również szukacie dla siebie takich ciuchów do ćwiczeń, to polecam się tam rozejrzeć ;)

mamonka
Posty: 73
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Dobra odzież damska

Post autor: mamonka »

A próbowaliście kiedyś może sami coś uszyć? :D Albo wydziergać! Ja właśnie chcę zabrać się za robienie na drutach. :D W sklepie wloczkowyswiat/pl/ znalazłam fajne włóczki i marzy mi się gruuby sweterek. :D

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Dobra odzież damska

Post autor: Magnolia »

Ja właśnie niedawno kupiłam sobie piękny wiosenny płaszcz, dziś do mnie przyszedł i jestem nim zachwycona. Ma klasyczny fason, wysokogatunkowy materiał, fajnie leży i jest wygodny. Kupiłam go online w butiku MONITA STILE monitastile/pl/plaszcz-wiosna-lux-design-na-podszewce-naszywki-p-371.html Mają tam bardzo fajne ciuszki i widzę, że są aktualnie u nich przeceny.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Dobra odzież damska

Post autor: yuka »

Dziewczyny, ja znalazłam cudny sklep z ubraniami Viccallo la la vicc/pl/content/4-o-nas w Kędzierzynie-Koźle. Jak zapiszecie się do ich newslettera, to będziecie miały dodatkowo 10% zniżki na kolejne zakupy. Ich oferta jest kompleksowa, mają korzystne ceny, no i boskiej jakości ubrania, które po praniu nie dzieje się z nimi nic złego. Są to ubrania z Turcji i Włoch, naprawdę je polecam.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Dobra odzież damska

Post autor: kobietki33 »

Naprawdę przepiękne sukienki młodzieżowe, znajdziecie w sklepie internetowym od magmac/pl. Wachlarz ofertowy jest naprawdę spory, więc na pewno każdy tragi na coś dla siebie. Tak mi się przynajmniej wydaje. Polecam wam przejrzeć ich asortyment, bo naprawdę warto.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Dobra odzież damska

Post autor: paulajanicka »

Oj tak, ubrania to coś co kobiety lubią bardziej. Ja jestem za tym, aby w szafie mieć kilka perełek, które w razie nieoczekiwanego wyjścia nas poratują. Jeśli szukacie coś w dobrej jakości to zajrzyjcie na stronę eyeforfashion/pl/premiera-dona , gdzie znajdziecie różne propozycje ubrań np. sukienki, sweterki czy spódnice. Są to modne i bardzo kobiece stylizacje, które można zakupić w bardzo dobrych cenach.

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Dobra odzież damska

Post autor: zuzula12 »

Ja mogę wam szczerze polecić sklep pakamera/pl wiele razy tutaj zamawiałam ubrania dla siebie i zawsze jestem z nich zadowolona. Macie tutaj duży wybór i atrakcyjne ceny. Sprawdźcie polecam.

ODPOWIEDZ