Sklepy obuwnicze online

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Sklepy obuwnicze online

Post autor: krysia1844 »

Polecacie jakieś sklepy internetowe, gdzie znajdę obuwie dobrej jakości?

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Sklepy obuwnicze online

Post autor: nata29 »

Takie zakupy online, to bardzo ciekawa opcja. Można bowiem bez wychodzenia z domu wybrać odpowiednie dla siebie obuwie i zostanie ono dostarczone na nasz adres. Takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, ale również bezpieczne. Tutaj steptop/pl/38-sneakersy-damskie sobie zerknijcie. Mają tam wiele różnych ciekawych modeli dopasowanych do konkretnych potrzeb.

mamonka
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Sklepy obuwnicze online

Post autor: mamonka »

Jak najbardziej. :) Od razu mówię, że lepiej skupić się na poszukiwaniu butów z naturalnej skóry. :) Mogę tutaj doradzić sklep sklep.hanzel/pl/ gdzie mają fajne buty górskie, militarne czy też myśliwskie. :)

Kajka
Posty: 29
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:16 pm

Re: Sklepy obuwnicze online

Post autor: Kajka »

Sklepów obuwniczych jest bardzo dużo. Ale mimo to jak szukamy jakiegoś bardziej konkretnego obuwia to już dużo gorzej jest z tym. A że ja wolę zdecydowanie adidasy to już ciężko jest mi coś wybrać. I tak udało mi się na tej stronie fashionpolska/pl/oferty/nike-cortez-damskie znaleźć dość spory wybór w adidasach i to nie byle jakich tylko marki Nike. Także w końcu uda mi się coś porządnego zakupić.

Humoreska
Posty: 42
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 10:06 am

Re: Sklepy obuwnicze online

Post autor: Humoreska »

Może Jana? Albo rieker? Da się szczególnie w Jana znaleźć w miarę sensowne modele, a to serię wygodniakow. Tamaris albo caprice sa ok, ale różnie z komfortem i szerokością, zależy od modelu. Clarks ma niektóre szersze modele. Ecco mi się szybko rozwalały, więc nie polecam. Jakość do ceny moim zdaniem średnio. Z bakerinek na szersza stopę jest polska firma Nina West... Tak tak... Nazwa jak tej zagraniczne prawie, tylko pierwsze słowo różni się literka... No i megasne są takie pantofle na niskim obcasie firmy bioeco by arka. Serio jak kapciuchy i dość miękkie i szerokie.

Zerknij sobie rownież na stronę
suzana/pl/blog/damskie-modne-buty-na-wiosne-przeglad-najwazniejszych-trendow.html

Jest tutaj przegląd modnych butów na ten sezon. Zobacz czy coś Ci nie wpadnie w oko aurat :)

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Sklepy obuwnicze online

Post autor: brukselka »

Ja bardzo lubie kupować wszystko online :) Ubrania, buty , co tylko się da. Nawet dla synka jakiś czas temu zamawiałam buty już na wiosnę honasport/pl/product-pol-37358-Buty-dzieciece-PUMA-370489-09-adidasy-sportowe.html tutaj maja świetny wybór i bardzo przystępne ceny, warto sobie poprzeglądać.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Sklepy obuwnicze online

Post autor: akacja56 »

Moim zdaniem takie sklepy sprawdzają się bardzo dobrze i warto w nie zainwestować . Widziałam ciekawe obuwie damskie letnie w sieci na sklepach różnego rodzaju. Jak się szuka to się znajduje.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Sklepy obuwnicze online

Post autor: aklinka »

Co jest plusem sklepów z butami online to jest to, że oferują szerszy wybór. I też nierzadko ceny są dużo bardziej atrakcyjne więc po prostu warto sprawdzać ofertę i jak coś wpadnie w oko to kupować, tak jak mi w oko wpadły kozaki przed kolano , z których jestem bardzo zadowolona

Malina
Posty: 8
Rejestracja: wt wrz 07, 2021 7:20 am

Re: Sklepy obuwnicze online

Post autor: Malina »

Ja muszę zawsze mierzyć, bo moja stopa jest tak niewymiarowa, że nawet jeden rozmiar tego samego producenta często nie pasuje :/

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Sklepy obuwnicze online

Post autor: Kamila »

Jeśli chodzi o buty sportowe męskie, to polecam zajrzeć do outletu internetowego pepegi.eu/obuwie-meskie/sportowe. Jak widać mają tam bardzo duży wybór takich butów wiodących na rynku marek, które można zamówić po naprawdę atrakcyjnych i niewygórowanych cenach ;)

ODPOWIEDZ