Prezent

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Prezent

Post autor: Uraja59 »

Zastanawiam się nad zakupem sukienki na studniówkę dla mojej partnerki. Co sądzicie o tej stronie https://www.lejdi.pl/k327,odziez-damska ... iowke.html ? Siostra poleciła mi tą stronkę. Są tam naprawdę piękne sukienki w świetnych cenach! Dajcie znać co o tym sądzicie.
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

kobitesone
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 4:27 pm

Re: Prezent

Post autor: kobitesone »

Ja natomiast mam pytanie czy któraś z was kupowała sobie perukę na studniówkę. Kurcze mam tak brzydkie włosy ,że na serio zastanawiam się czy nie kupić peruki naturalne tutaj peruka/pl/kategoria/331/peruki-naturalne-damskie . Co myślicie o takim pomyśle?

pitupitu
Posty: 6
Rejestracja: czw mar 19, 2020 11:49 am

Re: Prezent

Post autor: pitupitu »

Jeśli chcesz kupić prezent perukę to powinnaś zobaczyć naturalne peruki. Podobno teraz one są na topie w perukarstwie. Zobaczcie na tej stronie jaki mają we włosach naturalnych wybór perukinaturalne/pl

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Prezent

Post autor: AniaSania »

Może jakiś modny dodatek? Ja ostatnio kupiłam mojemu facetowi bardzo fajną torbę torba raportówka Bardzo fajny, ponadczasowy prezent. No i użyteczny, faceci nie lubią pierdółek, które są nieprzydatne i kurzą się na półce ;)

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Prezent

Post autor: AniaSania »

Ostatnio spodobała mi się galanteria i kupiłam dla siebie i mamy.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Prezent

Post autor: AniaSania »

Warto też już patrzeć na wyposażenie dla ucznia. Można je znaleźć także w internecie.

Kamila
Posty: 383
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Prezent

Post autor: Kamila »

Moim zdaniem zawsze dobrym pomysłem na prezent, nie tylko dla kobiety, ale również dla mężczyzny, mogą być jakieś ładne, oryginalne perfumy. Ja widziałam ostatnio spory wybór takich perfum na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/markowe-perfumy-meskie. Polecam się tam rozejrzeć, bo naprawdę warto :)

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Prezent

Post autor: xiao »

Ciekawym prezentem i dla kobiety i dla mężczyzny są perfumy. To zawsze się obroni :) Dostępnych zapachów też jest mnóstwo. jeśli chodzi o te męskie to podobają mi się Lacoste perfumy męskie perfumetki/pl/78-lacoste-perfumy-l-amour. Warto sprawdzić bo zapach jest mocno wyrazisty, nadający się do użytku i w ciągu dnia i na wieczór. warto sprawdzić cała ofertę tej perfumerii bo wybór jest duzy a ceny bardzo korzystne.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Prezent

Post autor: AniaSania »

Dla każdego coś z ubrań noami-fashion/pl może się okazać świetnym prezentem.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Prezent

Post autor: AniaSania »

Ja teraz patrzyłam na torebki wieczorowe pod kątem wesela ale i Sylwestra.

ODPOWIEDZ