Zakupy internetowe

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Zakupy internetowe

Post autor: Pańcia »

W jakich miejscach zazwyczaj robicie zakupy jeżeli chodzi o internet i ciuchy ? Bo ja chciałabym skupić się na jednym miejscu, by mieć rzeczy do domu i też coś dla siebie. Wstepnie to tutaj estilex/pl/44-kobieta udaje mi się właśnie robić takie zakupy ale moze podpowiecie jeszcze jakieś miejsca.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Zakupy internetowe

Post autor: Perunka »

Jak szukacie fajnych sklepów na zakupy to podsuwam wam valetta/pl/ - tu jest bardzo dużo produktów bo bielizna, ubrania sportowe, rajstopy, różne akcesoria :) fajny sklep bardzo

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: litovelek »

ja teraz na walentynki kupiłam sobie właśnie fajną bieliznę od orirose/pl mają elementy wyszczuplające jak dla mnie to jest naprawde rewelacyjna i konkretna bielizna dla kazdej kobiety

Miłka
Posty: 10
Rejestracja: śr paź 14, 2020 11:45 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: Miłka »

Dla tych co lubią stylowe ciuchy w bardzo eleganckim, ale stonowanym stylu polecam teraz zakupy na pyskatyzamsz/com/225_bohoboco są teraz bardzo fajne wyprzedaże. Uwielbiam ich kolekcje za nietuzinkowy dobór materiałów i za to,że w przystępnej cenie mogę nosić sukienki czy dodatki, takie jak nasi celebryci ;) w swojej kolekcji mają buty ubrania i wiele dodatków a ubierają się tam takie gwiazdy jak np. Małgorzata Kożuchowska :)

tajemnicza
Posty: 54
Rejestracja: pt mar 27, 2020 4:58 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: tajemnicza »

W sklepach internetowych zazwyczaj kupuję wszystkie te produkty,których nie mogę dostać w sklepach stacjonarnych.Lubię łowić tzw. perełki i rzeczy ekskluzywne i oryginalne.Takimi produktami są bez wątpienia produkty marki ADAM BARON adam-baron/pl
Marka jest znana z produktów eleganckich,szytych ręcznie z naturalnych skór bydlęcych w polskiej manufakturze.Galanteria skórzana to hit ostatnich lat,to klasa sama w sobie,styl i oryginalność.

kamilka45
Posty: 22
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: kamilka45 »

Moim zdaniem takie wiosenne buty damskie już warto kupić, ponieważ wiosna się zbliża i przyznam, że potem będzie ciężko już znaleźć coś odpowiedniego dla Siebie , zwłaszcza jak będziemy szukać mało spotykanych rozmiarów.

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: Zaklinaska »

Szczerze to ja tylko tak robię zakupy. Inaczej mi się nie chce :) Czapka zimowa sklep.kochamczapki/pl/pl/menu/damskie/czapki-zimowe-930.html którą ostatnio kupiłam jest rewelacyjna, jak szukałam w galeriach to nie znalazłam nic ciekawego ,a tu praktycznie od razu i jestem bardzo zadowolona.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: daga »

Oj tam, można wszystko kupić, jeśli się tylko chce. Niestety, ale sprawa ma się tak, że każdy z nas sam wybiera, czego potrzebuje. Ja na przykład sprawdzam teraz szare halówki adidas dla dzieci , bo wiem, że dzieciaki właśnie czegoś takiego będą niedługo potrzebowały. Zapisałam je na zajęcia sportowe.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Zakupy internetowe

Post autor: Kamila »

Mi oprócz ubrań bardzo często zdarza się kupować przez internet również perfumy ;) Ostatnio na przykład trafiłam na bardzo fajną perfumerię internetową perfumetki/pl/szyprowe, w której znalazłam całkiem szeroki wybór moich ulubionych, szyprowych zapachów. Bardzo mile zaskoczył mnie poziom cen w tym sklepie ;) Polecam i Wam się tam rozejrzeć, bo warto ;)

dzieciaczek
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: dzieciaczek »

Według mnie takie zakupy internetowe są bardzo fajną formą zakupową. A to dlatego, że praktycznie nigdzie nie trzeba wychodzić i jedną rzecz można do woli oglądać tak długo jak tylko chcemy. I tak jak szukałam czegoś odnośnie fajne ciuszki damskie i tak dowiedziałam się, że na różnych portalach ogłoszeniowych można znaleźć wiele bardzo fajnych ciuszków.

ODPOWIEDZ