urodziny dziecka

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

urodziny dziecka

Post autor: Pańcia »

W jaki sposób organizowaliście urodziny dla swoich dzieci ? Co zazwyczaj wybieracie i gdzie organizujecie imprezkę? Wstępnie szukałam pomysłow na urodzinydzieciaka/pl/ , bo wiem że uda mi się tam znaleźć kilka różnych propozycji, ale co według was jest najciekawsze?

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: urodziny dziecka

Post autor: Kamila »

Jeśli właśnie organizujecie urodziny dla Waszego dziecka, to na pewno przydadzą się Wam jakieś kolorowe dekoracje, na przykład balony na hel ;) Na stronie internetowej Happenings/pl znajdziecie bardzo duży wybór takich właśnie gadżetów, więc polecam się tam w wolnej chwili rozejrzeć ;)

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: urodziny dziecka

Post autor: kobietki33 »

Ja chcę sprawić mojej córce komputer do pokoju i na stronie jaką jest itnes/pl/laptopy-lenovo-thinkbook-15-g2-itl/laptop-lenovo-thinkbook-15-g2-itl-20ve0006pb-i5-1135g7-15-6-fhd-ips-ram-16gb-ssd-512gb-szary-windows-10-pro-1-rok-dtd.html Znalazłam bardzo interesującą ofertę odnośnie laptopów które powinny sprostać wymaganiom nastolatka. Poza samą grą powinien być idealny do prowadzenia konwersacji z nauczycielami podczas zdalnej nauki.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: urodziny dziecka

Post autor: profesjonalna »

Wiadomo, że wszyscy będą dzieciom kupować zabawki, to wy możecie iść w coś innego. Mam na myśli na przykład rajstopy niemowlęce maylily/pl/rajstopki-bawelniane-73 . Dzieciaki szybko rosną, to rzeczy tego typu na pewno nam się przydadzą. Ja sama też chrześniakowi coś takiego chciałam kupić, bo wydaje mi się, że tego im akurat brakuje.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: saymyname »

Pewnie, że tak... Zgadzam się całkowicie z koleżanką, że przydadzą się balony z helem , jako dekoracja. Zresztą ja przykładowo nie wyobrażam sobie imprezy bez ładnych dekoracji i balonów. Tego nie powinno zabraknąć.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: Draksa1981 »

Na urodziny dla swojego dziecka kupiłam telefon dotykowy. Nowe telefony w dobrej cenie udało mi się znaleźć na stronie pokato/pl/elektronika/telefony-komorkowe. Kupiłam mu Samsunga czarnego o średnich parametrach ale wizualnie wygląda fajnie i dodatkowo robi ładne zdjęcia.

arleta32
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:49 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: arleta32 »

Moja córka bardzo lubi grzebać w komputerach. Od jakiegoś czasu namiętnie składa swój komputer. Robi to z dużym zamiłowaniem i wkłada w niego same najlepsze Części. Razem z mężem chcieliśmy się trochę dołożyć i na urodziny zaproponowaliśmy, że kupimy coś co sobie sama wybierze. Wybrała kartę graficzną ekspert.ceneo/pl/amd-radeon-rx-6900-xt-specyfikacja . Według jej opinii jest najlepsza jak się ostatnio pojawiła.

korka
Posty: 257
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: korka »

Ja teraz dla mojej 3latki kupowalam na urodziny hulajnoge rowerekbiegowy/com/hulajnogi-i-deskorolki/81/hulajnoga-balansowa-trojkolowa-swiecaca-blubell-sk-808-rozowa/ - przynajmniej na swiezym powietrzu wykorzystamy na spacerach :)

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: roomia »

Na prezent ostatnio dawałam świetny zestaw lalek babie który dość tanio znalazłam na tej stronie bee/pl/249-zabawki-dla-dzieci. Warto co jakiś czas sprawdzać oferty sklepów internetowych, ceny są mocno konkurencyjne i można znaleźć czasami naprawdę fajne rzeczy

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: jula »

My jesteśmy na etapie zabawek. Dzieciaki nie wyobrażają sobie bez nich urodzin, więc zadne inne prezenty nie wchodza w grę :) Dzisiaj szukałam dla nich prezentów na święta i trafiłam na sklep dla dzieci Powiem szczerze, że chyba skorzystamy z oferty, bo wybór zabawek w tym sklepie jest ogromny.

ODPOWIEDZ