Catering

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Catering

Post autor: jadzka »

Siemka! Szukam sprawdzonej firmy, która zajmuje się cateringiem. Przymierzam się powoli do domowej diety, więc jeśli macie jakieś ciekawe propozycje to śmiało piszcie. Jak na razie dużo dobrego w internecie czytałem na temat tej firmy https://dietadomowa.pl/ . Co o niej myślicie? Może ktoś z was korzystał już z ich usług?
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 3:16 pm

Re: Catering

Post autor: Maja44 »

Jeżeli ciekawi Cię ów fakt to bezwarunkowo przeczytaj ten tekst. Mam nadzieję, iż odnajdziesz tu najważniejsze zagwozdki. Najmocniej polecam - kuchynske.sk .

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Catering

Post autor: oran »

Jak catering, to tylko z PiStacja Bistro & Cafe w Sosnowcu pistacja-bistro/pl/. Oni mają przepyszne jedzenie. Zawsze jest zrobione w punkt, mięsko jest soczyste, świeże i zrobione dokładnie tak jak trzeba. Do tego mają super ceny, więc zabookowanie ich jest dobrą opcją. Uważam, że warto skorzystać z ich oferty, polecam.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Catering

Post autor: moa »

Jeżeli chodzi o pyszne i zdrowe jedzenie na wynos, to bardzo serdecznie polecam zamawiać je od producenta wyrobów garmażeryjnych Agnes, oni maja zamówienia na pyszne/pl do Warszawy, a ich jedzenie jest przepyszne agnes.waw/pl/. Do tego wyróżniają ich przystępne ceny. Ja często się stołuję na ich jedzonku i wypróbowałam już większość ich propozycji, polecam wszystko.

Nyska
Posty: 16
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:33 am

Re: Catering

Post autor: Nyska »

Ja mogę polecić catering Duet z Białegostoku duet-domowoizdrowo/pl/menu . Robią bardzo smaczne, domowe posiłki, które są jednocześnie zdrowe i przystępne cenowo. Jak dla mnie najlepsza opcja na jedzenie poza domem.

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Re: Catering

Post autor: jadzka »

A ja tam polecam ten catering https://www.catering-dieta.pl/ . Korzystam z tego od dawna i jestem bardzo zadowolony. Jedzenie jest bardzo smaczne i zawsze dostaję je w uzgodnionym czasie. Nie ma żadnych poślizgów. Jak najbardziej mogę polecić to każdemu. Cenowo jest po prostu świetnie.
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: Catering

Post autor: lunka »

Catering jest dobrą opcją, jak się nie ma czasu na gotowanie. Jednak przede wszystkim trzeba się zdecydować na odpwiednią dla siebie dietę. Wiem, że dietetyk z Kielc będzie w stanie dobrać dietę każdemu do jego potrzeb.

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Catering

Post autor: Rita123 »

Po kilku próbach stwierdziłam, że jednak najlepszy catering to taki, który przygotowuję sama :D Wtedy mam pewność co jem i że jem smacznie. Do tego lubię też przygotowywać posiłki i desery dla moich najbliższych. Oni też zawsze są bardzo zadowoleni i miło zaskoczeni, kiedy otrzymają ode mnie pięknie zapakowany słodki upominek - aledobre/pl/9205,Torebki_foliowe_ornamenty_z_drucikami_20_szt_w_zestawie_1912_0117_Wilton.html To mnie jeszcze bardziej motywuje do działania i sprawia, że siedzenie w kuchni jest jeszcze przyjemniejsze.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Catering

Post autor: flow »

Ja zamawiałam kilka razy słodki bufet z piekarni cukierni Semifreddo przy ul. Trockiej w Warszawie semifreddo-cukiernia/pl/oferta/slodki-bufet. Cenowo wychodzi super, mają naprawdę dobre ceny, zwłaszcza przy tak wysokiej jakości wyrobach cukierniczych. Kocham ich słodkości, mają szeroki wybór ciast, ciasteczek i deserów. Wszystko pyszne, nawet na święta sobie od nich zamawiałam ciasta i smakowały całej rodzinie. Ta firma zna się na tym, co robi. Polecam ich gorąco.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Catering

Post autor: asztarte »

U nas nie raz, nie dwa sprawdziła się firma .KATERING z Żywca catering-zywiec/pl/ Mają pyszne dania, zawsze świeże i pięknie podane, wykorzystują naturalne składniki no i u nich możecie też liczyć na profesjonalną obsługę kelnerską. Zawsze się u nas dobrze sprawdzają, zdecydowanie mogę ich doradzić.

ODPOWIEDZ