Ortopeda.

saymyname
Posty: 205
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Ortopeda.

Post autor: saymyname »

Hejka.

Polecicie mi jakieś dobrego ortopedę na terenie Warszawy?

soya
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Ortopeda.

Post autor: soya »

Najlepiej wybrać się do Centrum Medycznego Gamma w Warszawie. Tamtejsi ortopedzi mają wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym oraz operacyjnym. Zajmują się praktycznie wszelkimi patologiami w obrębie narządu ruchu. CM Gamma jest placówką prywatną, ale ceny nie są u nich wygórowane. Nawet możecie dane koszta podzielić sobie na wygodne raty.

kamilka45
Posty: 22
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Ortopeda.

Post autor: kamilka45 »

Moim zdaniem ta poradnia ortopedyczna warszawa jest dobra i warta uwagi, każdy jednak wybierze pewnie blisko swojego zamieszkania. Ale czasem szukamy daleko aby mieć lepszych profesjonalnych lekarzy i może lepsze metody leczenia.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Ortopeda.

Post autor: Dominiśka »

Jeżeli chodzi o dobrego i sprawdzonego ortopedę to z czystym sumieniem mogę polecić wam praktyka.info/pl/ . Jestem pewna, że tutaj otrzymacie profesjonalną pomoc.

danna
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Ortopeda.

Post autor: danna »

Ortopeda jest lekarzem specjalizującym się w diagnostyce i leczeniu nieprawidłowości w zakresie układu ruchu, czyli wszystkich problemów z układem kostnym, stawami. Jeśli boli nas kręgosłup, ręka czy noga to właśnie do ortopedy się wybieramy. Tak naprawdę mnóstwo schorzeń oni diagnozują, o wielu nigdy nie słyszeliśmy i stykamy się z nimi dopiero jak ktoś z rodziny czy my zaczynamy chorować. Jedną z takich chorób opisano w tym artykule https://carolina.pl/klinika-ortopedii-i ... quervaina/ .

ODPOWIEDZ