Odchudzanie się

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: haanka »

Raz na jakiś czas warto zastosować taki detoks dla organizmu, porządnie się oczyścić. Ja zdecydowałam się na dietę sokową, przez 3 dni piłam tylko te soki Nuja nuja/pl/?gclid=EAIaIQobChMI8bL0jsen6gIVzR0YCh2A5AaVEAAYASAAEgK1DPD_BwE. Przepyszne! :) Prawie w ogóle nie byłam głodna, efekty były takie, ze po kuracji czułam się lżejsza, miałam więcej energii i zdecydowanie lepszy nastrój :)

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: asztarte »

Jeśli chodzi o modelowanie sylwetki to we Wrocławiu doradzić wam mogę usługi Studio Figura studiofigura-wroclawgrabiszyn/pl/ Ważne jest, z działają kompleksowo bo zajmują się układaniem diety, mają sprzęty niezbędne do ćwiczeń i zabiegi kosmetyczne jak Beauty Shaper czy Lipolaser - fantastycznie one działają. Ogólnie dzięki nim udało mi się zrzucić 7 kilo i porządnie ujędrnić skórę, cellulit jest też mniej widoczny, więc jestem mega zadowolona :)

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: Kamila »

Bardzo dużo na temat odchudzania się znajdziecie również w specjalnym poradniku video na stronie internetowej szkolenia-kargroup.elk/pl/jak-schudnac-poradnik-video/. Sądzę, że warto się z nim zapoznać w wolnej chwili, zwłaszcza, jeśli planujecie właśnie przejść na jakąś dietę ;)

roberyt
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:39 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: roberyt »

Odchudzanie się trwało u mnie ponad dwa lata, zrzuciłam bardzo dużo kilogramów, aż tytle, że niestety pozostała mi skóra na brzuchu. Obecnie już tylko utrzymuję wagę, a z tą skóra musiałam sobie jakoś poradzić. Nie mogłam jej tak zostawić, źle się z nią czułam, dlatego poddałam się zabiegowi abdominoplastyki. Operację przeprowadził dr Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. Spisał się doskonale, blizny są minimalne jak na taki duży zabieg, ja czuje się wspaniale w swojej nowej skórze, wyszło super, polecam.

lin
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 09, 2020 2:38 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: lin »

Ja też potrzebowałam zgubić swój nadbagaż, dlatego zdecydowałam się na to by pójść na zabiegi na ciało po ciąży w Warszawie do studio modelowania sylwetki Ladies First. Byłam tam na ćwiczeniach w kapsule pod ciśnieniem oraz podczerwieni Body Shape. To jest mega fajna sprawa, utraciłam swoje 12 dodatkowych kilogramów całkiem szybko, do tego wymodelowałam swoje ciało, mega fajna sprawa, a do tego w dobrej cenie, polecam gorąco.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: oran »

Mi dobry start przed poprawnym odchudzaniem był detoks. Nie podjęłam się jednak tego tematu sama, tylko skorzystałam z pomocy specjalisty w gabinecie medycyny naturalnej w Bydgoszczy Motylek terapiedlazdrowia/com/pl/detoksykacja-organizmu. Detoks to jest trochę podstępna sprawa, dlatego lepiej samemu się za to nie zabierać, bezpieczeństwo przede wszystkim. Ja ten ośrodek, z którego usług korzystałam polecam serdecznie, miałam tam kompleksową i rzetelną opiekę.

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: faleloki »

Zastanawiam się nad tym czy każdy kto się odchudza zwraca uwagę na to o jakim indeksie glikemicznym jest dany posiłek. Bo jak dla mnie jest to bardzo ważna sprawa. Dlatego też jak dowiedziałam się, że o indeksie glikemicznym przeczytasz na lekarzebezkolejki/pl/ to od razu zabrałam się za jego czytanie

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: pinkipa »

Największy sens ma według mnie łączenie ćwiczeń z mądrą dietą, bo nie ma co sie rzucać na mocno ograniczające kalorie rzeczy, bo szybko kilogramy wrócą. Zamiast kolacji często piję shaki fitMe, stanowią fajny, zbilansowany posiłek z dużą ilością witamin i mikroelementów. Pomagają mi dbać o sylwetkę

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: kendal »

Ja próbowałam schudnąć na różne sposoby, ale dopiero dieta pudełkowa faktycznie mi w tym pomogła. Gdyby ktoś z was był ciekaw, to korzystam z oerty bodychief/pl/dieta-pudelkowa/tychy która pod każdym względem spełnia moje oczekiwania. Spróbujcie :)

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: nosleep »

Ja jakiś czas temu wziełam się za odchudzanie. Niestety taka typowa diieta, w której trzeba ważyć skłądniki i liczyć kalorii jest nie dla mnie. większośc czasu spęczam w pracy, wiec nie wyobrażam sobie jak miałabym przygotowywać te posiłki. znalazłam jednak swietne rozwiązanie - koktajle fitme! Przygotowuje się je błyskawicznie i świetnie zastępują posiłek. Dzięki koktajklowi jestem najedzona ale na diecie :D Teraz można je już kupić online więc planuję zamówić dostawę przed świętami :D

ODPOWIEDZ