Dobry dentysta w Gdyni

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Dobry dentysta w Gdyni

Post autor: yoolka »

Witam Was moi drodzy :) Czy możecie się podzielić namiarem na dobrego dentystę w Trójmieście a konkretnie w Gdyni ? Mieszkam tu od niedawna a zapowiada się na dłuższe leczenie więc szukam kogoś, kto naprawdę zna się na rzeczy :) Z góry dzięki :)

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Dobry dentysta w Gdyni

Post autor: xiao »

hmm wiesz co a sprawdzałaś platinum dent ? to gdzieś na placu górnośląskim jest. wiem, ze moi rodzice się tam leczą ( głównie protetyka i implanty te sprawy).

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Dobry dentysta w Gdyni

Post autor: haanka »

i ja chodze do Platinum Dent :) przerobiłam już większość od zwykłej stomatologii zachowawczej, poprzez leczenie kanałowe aż po ekstrakcje ósemek. Jest tak dobrze, ze ani mi się śni szukać innego lekarza :)

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Dobry dentysta w Gdyni

Post autor: yoolka »

dzięki dziewczyny za info, na pewno to sprawdzę. Póki co lokalizacji nie kojarze ale spoko mogę wszędzie dojechać :) a wiecie jak u nich z terminami ?

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Dobry dentysta w Gdyni

Post autor: haanka »

wiesz co pewnie sporo zalezy od obłożenia, trzeba dzwonić i się dowiadywać. Tak czy siak warunki są super, obsługa bardzo sympatyczna a lekarze delikatni i dokładni.

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Dobry dentysta w Gdyni

Post autor: yoolka »

jestem już po wizycie w Platinum Dent :) jak się okazuje gabinet jest czynny i normalnie przyjmuje pacjentów. Oczywiście reżim sanitarny zachowany - dezynfekcja, ograniczona liczba pacjentów ( 1 w całej klinice w tym samym czasie itd) w 100% bezpiecznie :) Pani Doktor przesympatyczna, pomogła mi od razu, zaproponowała dalsze leczenie. Raz jeszcze dziękuje za info :)

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Dobry dentysta w Gdyni

Post autor: haanka »

yoolka wow to super, że tak szybko udało się zweryfikować moje info :) to prawda, kwestia bezpieczeństwa zawsze była dla pani dr priorytetowa wiec tu jestem spokojna :)

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

Re: Dobry dentysta w Gdyni

Post autor: faleloki »

Cześć. W Gdyni nie znam żadnego dobrego stomatologa ale podpytam się moje cioci która mieszka w Trójmieście. Ale jak na razie to mogę Wam polecić super klinikę stomatologiczną w Warszawie. Jest to ta klinika soldent/pl/ do której także dostałam namiary od koleżanki z pracy. Według mnie jest to jedna z lepszych klinik dentystycznych w Warszawie. Także jak widać, jak się popytamy wśród znajomych to na pewno dostaniemy namiary na takiego sprawdzonego dentystę

futerka
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 1:37 pm

Re: Dobry dentysta w Gdyni

Post autor: futerka »

No to krótka piłka: poszukaj dentysty tutaj dostomatologa/pl/:)

Lana
Posty: 201
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Dobry dentysta w Gdyni

Post autor: Lana »

wiem, ze moi rodzice się tam leczą ( głównie protetyka i implanty te sprawy).
W temacie implantów mogę zaproponować centrum stomatologii Luxdentica z Krakowa. Oferują nowoczesne metody. Mają bardzo doświadczoną kadrę. Implanty od nich są bardzo naturalne. Co do cen to tutaj implantkrakow/pl/implanty-dentystyczne-ceny orientacyjny cennik. Ale każdy ma nieco inną sytuację więc warto umówić się do nich na bezpłatne konsultacje.

ODPOWIEDZ