Odchudzanie się

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: kochanka »

Nie jest łatwo się odchudzać, ale jeśli połączymy dietą z np enedermologią novoderm/pl/endermologia-lpg-alliance/ to możemy same być zaskoczone efektami. Ja sobie właśnie wykupiłam pakiet w novoderm i już po kilku seriach moja sylwetka zaczęła mi się coraz bardziej podobać :)

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: mitril »

Jak gotujecie jedzenie na parze, to jest ono pozbawione substancji odżywczych, bo jest za wysoka temperatura. Lepiej do gotowania mieć wolnowar, ja od kiedy kupiłam Crock-Pot 5l DuraCeramic CSC026X nastawiam obiady na noc i od rana mam gotowe zdrowe posiłki domowe.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: modnisia34 »

Chcesz się odchudzać to połącz dietę i odpowiedni zestaw ćwiczeń. Wcale nie trzeba jakiś wymyślnych maszyn aby uzyskać formę i szczupłą sylwetkę. Ja stosuję od lat drążek do podciągania marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Drazki-do-podciagania-1041.html i mam świetne efekty. Możesz zakupić sobie taki plus na przykład bieżnia czy orbitrek a efekty przyjdą na pewno.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: Rysia »

Warto do swojej diety wprowadzić kasze np zamiast ziemniakow z zawiesistym sosem. Zobaczcie tę ofertę tu bee/pl/9080-kasza-gryczana Ta kasza zaliczana jest do najbardziej odżywczych i prozdrowotnych kasz. Są tu dwa rodzaje tej kaszy prażona i nieprażona. Ja osobiscie wolę kaszę ciemniejszą ma dobry orzechowy smak.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: jula »

Odchudzanie wcale nie jest takie złe. Ja po około dwóch tygodniach przyzwyczaiłam się do nowego jedzenia i sama wyszukuję zdrowe przepisy. Czasami wymyślam coś własnego. Nauczyłam się pilnować kalorii i dużo ćwicze. Waga ładnie spada a ja powoli przestaję myśleć o słodyczach.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: kajaa »

Ja odchudzam się już ponad miesiąc. Póki co schudłam 5 kilogramów i jeszcze 30 przede mną. Korzystam z cateringu dietetycznego - zdrowy-styl-zycia/pl/chcesz-zdrowo-sie-odzywiac-wybierz-catering-dietetyczny/ i cieszę się, ze sie na niego zdecydowałam. Gdybym nie miała pudełek to pewnie porzuciałabym diete po tygodniu jak zawsze.

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim osobom szukającym sprawdzonego cateringu dietetycznego w Warszawie mogę zdecydowanie polecić sprawdzić oferte lightcatering/pl , ponieważ oferują najwyższą jakość w rozsądnej cenie. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: paulajanicka »

Chyba każdy z nas choć nie raz zaczynał dietę. W ostatnim czasie popularna stała się dieta ketogeniczna. Jadłospis tej diety zakłada spożywanie codziennie 75% tłuszczu, 20% białka i około 5% węglowodanów. Na stronie sosta/pl/dieta-ketogeniczna-przepisy/ znajdziecie przepisy, które pomogą wam wejść w świat ketogeniczny. Najważniejsze, aby używać wysoko jakościowych olejów, które podniosą jakość posiłku. W sklepie Sosta z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: furka »

Jeśli chodzi o odchudzanie się, warto umówić się z dietetykiem i zainwestować w wagę. Dzięki niej można kontrolować swoje postępy w odchudzaniu. Na stronie: leifheitsklep/pl/pl-pl/wagi-analogowe/5455 udało mi się znaleźć ofertę sklepu, w którym można kupić między innymi wagi analogowe.

nadrus16
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: nadrus16 »

Odchudzanie nie jest proste. Aby schudnąć należy moim zdaniem dostosować się do odpowiedniej diety, ale i warto zacząć ćwiczyć. Mnie dzięki temu udało się to osiągnąć, ale niestety musiałam jeszcze zadbać o zabiegi modelujące moją sylwetkę, bo po zrzuceniu kilku kilogramów moje ciało nie wyglądało najlepiej. Dlatego udałam się do profesjonalistów z bienkowscyclinic/pl/ i dzięki dobraniu mi odpowiednich zabiegów udało mi się osiągnąć zamierzony cel. Teraz mam pięknie wymodelowane ciało i mam się czym chwalić :)

ODPOWIEDZ