Odchudzanie się

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: aklinka »

jeśli chodzi o sprzęt sportowy to polecam ten sklep marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Orbitreki-1026.html . Mają najlepsze marki, zero podróbek i naprawdę dobre ceny. Stacjonarnie drożej jest o nawet kilka sety złotych

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: Kamila »

Jeśli już chcecie się odchudzać, to najlepiej zrobić to pod okiem dobrego, doświadczonego dietetyka. W Bielsku-Białej na przykład bardzo dobry specjalista dietetyk przyjmuje w Centrum Medycznym Danea na ulicy Jaworzańskiej 40. Polecam, jeśli jesteście z tych okolic, tym bardziej, że za wizytą nie trzeba tam wcale długo czekać ;)

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: nero »

Dieta jest niezmiernie ważna, ale przydałoby się także poćwiczyć. Sama chodzę na zajęcia fitness w Ladies First w Warszawie ladies-first/pl/urzadzenia/ na urządzeniach pod ciśnieniem. Zajęcia są w dobrej cenie, super wzmagają efekt odchudzania, bo szybciej spala się tłuszcz. Dzięki nim schudłam już ponad 10kg, a dalej działam, polecam :).

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: oran »

Ja mam Hashimoto i w moim przypadku odpowiednia dieta jest niezbędna żeby utrzymać prawidłową masę ciała. Na szczęście dzięki pani Magdalenie Dorko-Wojciechowskiej z Instytutu Medycyny Funkcjonalnej w Warszawie już wiem jak się odżywiać magdadorko/com/indywidualne-plany-zdrowienia/. Mam od niej indywidualny plan zdrowienia, który działa cuda, a to wszystko w bardzo dobrej cenie, polecam.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: matra »

Ja zgłosiłam się do studia urody, które zajmuje się modelowaniem sylwetki i wam też polecam to rozwiązanie. Jeżeli mieszkacie w okolicach Łodzi to polecam wam skontaktować się z studiofigura-lodzchojny/pl/ Dzięki nim znów mam świetną sylwetkę. Wam na pewno też pomogą.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: ewaO »

Indywidualna dietę ustali wam dietetyk ze Studia Figura Wrocław Grabiszyn studiofigura-wroclawgrabiszyn/pl/ Działają kompleksowo, na miejscu mają stacje treningowo-zabiegowe, zabiegi kosmetologii estetycznej, dobiorą wam też suplementy i kosmetyki. Bardzo ich lubię, z nimi nie sposób nie schudnąć.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: Iwonka »

A wiecie co to jest dieta ketogeniczna (ketogenna) Jeśli nie to sięgnijcie po tą książkę tu taniaksiazka/pl/ketogeniczna-biblia-wilson-jacob-p-1288222.html W niej znajdziecie wiele informacji np jak stosować okresowe głodówki. Poza tym są w tej ksiażce przepisy na przygotowanie łatwych i pysznych przepisów.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: nosleep »

A ja polecam takze...ruch! Nie tylko diety czy jakie suplementy - ale ruch! Ja kupilam sobie do domu skakanke + hantle takie do lekkich cwiczen (kupowalam przez internet - bo taniej i bezpieczniej: bushido-sport/pl/ ) i cwicze od 2 miesiecy - efekt jest. Nie dosc, ze kilka kilo w dol, to jeszcze faktycznie - sylwetka sie zmienila. Biegam takze wieczorami, a dieta? Ograniczylam troche picie wina:) ale tylko troszeczke:>

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: Dominika »

Ja zawsze miałam problem z odchudzaniem, początkiem roku przeszłam 2 dość poważne zatrucia pokarmowe w których straciłam 10 kg.. później próbowałam trzymać dietę i udało się łącznie stracić 15 kg. Niestety odbiło się to na moim zdrowiu... Hormony szaleją a dowiedziałam się o tym przypadkiem gdy z koleżanką udałam się na profilaktyczne badania krwi. Stwierdziłam, że warto zrobić również pakiet hormonalny, który jest dostępny w Centrum Medycznym neomedica/pl/oferta/programy-i-pakiety/pakiet-badan-hormonalnych-dla-kobiet/ .

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: lunka »

Popularnością cieszy się dieta pudełkowa bydgoszcz. To skuteczna opcja na zrzucenie kilogramów. Nie trzeba gotować w domu i tracić czasu na liczenie kalorii. Firma dostarczy posiłki do domu i będzie można zdrowo jeść.

ODPOWIEDZ