Odchudzanie się

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: kendal »

Ja chciałam zrzucić zbędne kilogramy na tegoroczne lato, ale jak zwykle: obudziłam się za późno :( Mam nadzieję, że na przyszły rok to już uda mi się osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Poza schudnięciem z brzucha i uda zależałoby mi również na odchudzeniu się z twarzy, bo mam taką pyzatą buzię :( Znalazłam poradnik wspolniedlazdrowia/com/jak-schudnac-z-twarzy jak schudnąć z twarzy i zamierzam zacząć jeszcze dzisiaj :D

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam wszystkim polecic portal, który sam regularnie odwiedzam w poszukiwaniu nowej wiedzy i informacji. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jakie właściwości odżywcze mają pistację lub czym jest peppadew, to polecam Wam sprawdzić mój ulubiony portal informacyjny - pressbuzz.pl .

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 511
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: Gacei54 »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z usług dietetyka, jednak nie wiem na kogo warto się zdecydować. Poszperałem trochę w sieci o tym i wpadłem na https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/. Może ktoś z was miał już z nimi styczność? Z tego co widzę to mają oni wieloletnie doświadczenie w tej branży. Warto więc im zaufać? Dajcie znać proszę.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

ODPOWIEDZ