Odchudzanie się

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: eem »

Ja się jakoś nie odchudzam, po prostu w końcu mam dopasowaną dietę, z lekko ujemnym bilansem kalorycznym. Od roku jestem na planie zdrowienia, to jest taki indywidualny plan regulujący dietę i inne rzeczy, co dla mnie, osobie z Hashimoto jest bardzo pomocne. Plan ułożyła mi pani Magdalena Dorko-Wojciechowska z Instytutu Medycyny Funkcjonalnej w Warszawie magdadorko/com/indywidualne-plany-zdrowienia/. Bardzo serdecznie polecam i instytut i plan, bo pomaga mi żyć zdrowo :).

paulinaskiba
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 07, 2020 9:13 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: paulinaskiba »

Popieram taką postawę. Gdyby każy tak postępował wszyscy byliby szczupli i zdrowi. Tymczasem tak nie jest, bo wzięcie za siebie jest trudne, a na temat odchudzania powtaje wiele memów. :lol: Zobacz na przykład tu: lolilu/pl/dieta/1389-koszulka-kupilam-herbatke-na-odchudzanie.html To jest koszulka z nadrukiem,ale pięknie pokazuje nasze podejście do tematu.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: sepa »

Kiedyś nienawidziłam tego tematu. Przeszłam długą drogę samoakceptacji żeby polubić samą siebie i dopiero wtedy zaczęłam się odchudzać. Bardzo fajnie zaczęłam, bo pojechałam na wczasy odchudzające do super ośrodka Zalesie Mazury. Tam miałam od razu przygotowane dietetyczne wyżywienie, które było bardzo sycące i pyszne, no i same zajęcia z trenerem personalnym. Na ćwiczeniach można było się zmęczyć, ale to było te dobre zmęczenie, po którym jest się szczęśliwym. O zakwasach nie było nawet mowy i myślę, że miało to coś wspólnego z tym, że wieczorem korzystałam z ich strefy spa, no i basenu. Sam ośrodek ma własną plażę, dostęp do jeziora, jest też mini zoo, lasy, itp. Okolica jest przepiękna i w takim miejscu jeszcze bardziej chciało mi się zmienić moje życie i tak też się stało, polecam.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: Iwonka »

Ja jestem strasznym łasuchem i trudno mi trzymać dietę. Ale teraz staram się trzymać zasad i do tego systematycznie ćwiczyć. I by móc robić to skutecznie to chyba skorzystam z tej oferty tu marbo-sport/pl/product-pol-28586-Orbitrek-magnetyczny-HS-095C-Moon-szary-Hop-Sport.html Będę mogła ćwiczyć w zaciszu mieszkania przez cały rok. Mam nadzieję że efekty będą szybko widoczne.

Klaudia M.
Posty: 17
Rejestracja: czw sie 27, 2020 9:10 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: Klaudia M. »

Odchudzanie to temat na długie godziny. Najlepiej do tego podejść holistycznie. Zbilansowana dieta, czyli przede wszystkim mnóstwo warzyw, owoców i kaszy. Ograniczyć spożywanie cukru, np. jeść jak Francuzi - codziennie deser, ale mały. Myślę, że nie ma potrzeby męczyć się każdego dnia, zmiany powinny być naturalne, dopasowane do trybu życia. Przecież chodzi o to, żeby zmiany były już na stałe. Ja dodatkowo do zdrowej diety dorzucam spacery - jak najwięcej, oraz suplement diety, który wspomaga trawienie i pomaga pozbyć się nadmiaru wody w organizmie. Ja polecam 2beslim/pl/beslim/be-slim-aquaminum Stosuję te tabletki od kilku miesięcy i czuje się świetnie :)

justa
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 4:43 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: justa »

Bardzo ważny jest ruch i zdrowa dieta. Ja także od czasu do czasu przeprowadzam detoks organizmu, ale jeżeli to robię, to zawsze pod okiem profesjonalisty, który dba o to, by mój detoks był bezpieczny i faktycznie zadziałał. Ja korzystam z usług gabinetu medycyny naturalnej w Bydgoszczy Motylek terapiedlazdrowia/com/pl/detoksykacja-organizmu. Oni mają kompleksową ofertę, świetnych, rzetelnych specjalistów, którzy są kompetentni i jestem pewna, że można im zaufać, polecam ich gorąco.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: moira »

Fajną rzeczą przy odchudzaniu się jest skorzystanie z usług firmy, która zajmuje się cateringiem dietetycznym. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu lub okolicach to polecam wam zgłosić się do firmy fit-dieta/pl/ Od dawna zamawiam od nich catering dietetyczny dla siebie.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: wiktoriaula »

warto próbować wszystkiego, ale z głową i rozsądkiem :) czasami przydaje się także dodatkowa motywacja, która pomoże szybciej osiągnąć nam zamierzony cel. Warto zajrzeć na Ranking spalaczy tłuszczu 2020 , gdzie zostały przedstawione produkty mające bardzo dobre składy i cieszące się świetnymi rekomendacjami swoich klientów, które są dodatkowo w bardzo dobrych cenach.

BaryTomek
Posty: 2
Rejestracja: sob wrz 26, 2020 2:35 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: BaryTomek »

Spalacze tłuszczu, tabletki odchudzające...spalacze nie palą tłuszczu.. w ogóle nic nie palą:D tabletki nie odchudzają, wspomagają odchudzanie a tak naprawdę (zwłaszcza tyczy się to spalaczy..) możemy skorzystać z tych preparatów (dobrych jakościowo) w momencie jak już kończymy proces odchudzania, mamy niski poziom tkanki tłuszczowej i po prostu zatrzymaliśmy się w miejscu. Jak ktoś jest bardzo otyły to potrzebuje przede wszystkim ujemnego bilansu energetycznego (ma jeść mniej niż jego organizm potrzebuje) i samo zacznie lecieć. Oczywiście fajnie by było jakby jedzenie było dobrej jakości i człowiek taki spożywał by jak najmniej przetworzonego jedzenia. Jak ktoś nie ma czasu na gotowanie to ma catering dietetyczny Kraków (ntfy/pl/miasto/krakow) i problem braku czasu z głowy.

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 1:43 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: Marzena21 »

Gdy interesuje Cię właśnie ten wątek to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia treści na niniejszy temat. Polecam w wolnej chwili dlatego, że rzeczywiście warto według mnie - pudelkowa-dieta/pl .

ODPOWIEDZ