Odchudzanie się

Dymka
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 26, 2020 1:15 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: Dymka »

Wiesz co, w dzisiejszych czasach fajną opcją są porady dietetyczne online, ja korzystam z takiej opcji u stachowicz-metamorfoza/pl/oferta/program-dietetyczny-online Nie trzeba wychodzić z domu i narażać się na wirusa :) Dostaję pełen plan dietetyczne, dopasowany do moich potrzeb. Są w nim też uwzględnione moje preferencje. A co najważniejsze, już po miesiącu widzę zadowalające efekty - więcej energii, spadek wagi i cera wygląda jakoś tak promienniej :)

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: grama »

O tak, najlepiej iść do dietetyka, albo tak jak ja, skorzystać z programu DrDietman poprawianieodzywiania/pl/uslugi-dietetyczne-w-programie-drdietman/, który jest całkowicie darmowy, a w nim można znaleźć dobrych specjalistów z zakresu dietetyki. Mi ten program bardzo pomógł, polecam go serdecznie. Sprawdzi się super, jeżeli zmagacie się z odchudzaniem albo po prostu chcecie lepiej się zacząć odżywiać i zdrowiej żyć :).

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: nata29 »

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj biegaczki/pl/dieta-biegaczki/artykul/dlaczego-warto-zrzucic-zbedne-kilogramy-5-najwaniejszych-powodow . Jest tam bowiem ciekawy artykuł dotyczący kwestii odchudzania. Macie tam bowiem wyjaśnione dlaczego warto zrzucić zbędne kilogramy. Macie tam 5 powodów, które myślę, ze was przekonają do tego, aby zadbać o siebie.
Ostatnio zmieniony śr gru 30, 2020 7:02 pm przez nata29, łącznie zmieniany 1 raz.

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: Grażyna29 »

A prónowałaś może catering warszawa ? Jeżeli nie to koniecznie musisz sprawdzić ich ofertę. Są oni świetna opcją jeżeli chcecie własnie ograniczyć kaloryczność swoich posiłków albo po prostu zdrowo się odzywiać. Ja sam korzytsam i jestem bardzo zadowolony. Polecam

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: profesjonalna »

Nie jest to łatwe w kontekście naszej silnej woli, ale trzeba powiedzieć, że kiedyś było znacznie gorzej i niestety nie mieliśmy porad gotowych w sieci. A dziś takie strony dietly/pl/blog/kategoria/przepisy są pełne wiedzy i jak widać, gotowych właśnie możliwości gotowania. Trzeba korzystać i w ten sposób gubić nadwagę każdego dnia ;) .

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: Annika »

Super fajne specjalne i indywidualne porady oraz jadłospisy znajdziecie w Poradni Dietetycznej ekoDIETETYK ekodietetyk/pl/ Poradnię prowadzi dietetyczka Monika Dziemidowicz. Konsultacje dietetyczne prowadzi stacjonarnie na warszawskiej Woli i online. Jeśli więc liczycie na skuteczne odchudzanie i zdrową a jednocześnie smaczną dietę, a także łatwą do zrealizowania to zgłoście się do niej, na bank wam pomoże. Ja dzięki niej schudłam już 5 kilo :)

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: kendal »

Cieszę się, że koleżanka dała mi namiar na stronę cateromarket/pl/catering-dietetyczny/poznan gdzie mogłam porównać różnego rodzaju firmy cateringowe w mojej okolicy. Dzięki temu znalazłam dietę szytą na moją miarę. Wybrałam tą bez glutenu i laktozy. Dania są smaczne i zawsze świeże.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Odchudzanie się

Post autor: haanka »

Odchudzanie się nie jedno ma imię :) ja gdybym nie była na cateringu dietetycznym ( a od dłuższego czasu pracuje zdalnie) to pewnie już miałabym jakieś minimum +5 kg na wadze. a tak nie martwię się gotowaniem a posiłki na dany dzień codziennie rano czekają na mojej wycieraczce :) Jak mieszkacie w Łodzi to zdecydowanie polecam Victory Diet, przetestowałam już kilka firm ale oni są najlepsi.

Karaibka
Posty: 3
Rejestracja: czw lis 26, 2020 1:18 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: Karaibka »

W dobie wirusa fajną opcją jest program dietetyczny online. Ja taki dostałam od stachowicz-metamorfoza/pl/oferta/program-dietetyczny-online Bez wychodzenia z domu, więc bezpiecznie! Jadłospis jest bardzo zróżnicowany i uwzględnia moje preferencje żywieniowe. Dzięki temu programowi dietetycznemu schudłam już 8kg praktycznie bez wysiłku! Nie chodzę głodna, mam więcej energii a co najważniejsze, uporałam się z okropnym nawykiem podjadania :roll:

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Odchudzanie się

Post autor: Majka_ »

W odchudzaniu się bardzo ważne jest, by zwracać uwagę na to co jemy. Koniecznie wykluczcie przeterminowaną żywność. Wcale nie trzeba się głodzić ani katować na siłowni, ale im mniej przeterminowaną żywność spożywacie, tym łatwiej będzie Wam zrzucić wagę. Największym wrogiem ładnej sylwetki jest cukier, dlatego polecam go wykluczyć z diety. Ja przed wakacjami jadłam właśnie takie naturalne produkty i zażywałam do tego naturalne suplementy 2beslim/pl/beslim/be-slim-aquaminum by pozbyć się nadmiaru wody z organizmu, bo to sprawiało mi duży kłopot. Suplementy sprawdziły się bardzo dobrze. Szybko zauważyłam poprawę

ODPOWIEDZ