Aparat ortodontyczny

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: akacja56 »

Aparat należy dobrze dobrać do naszego uzębienia, a więc warto tutaj pomyśleć o dobrym specjaliście do tego. Dobry taki z podejściem do dzieci i nie tylko widziałam w Krakowie ortodontica/pl/pl/ . Nie wiem skąd jesteś, ale czasem warto zainwestować i wybrać się tam gdzie wiedzą jak leczyć.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: Magnolia »

W Gliwicach świetny gabinet ortodontyczny prowadzi doktor Anna Michalik ortodontagliwice/com/pl/oferta Ja jestem bardzo zadowolona, że do tej ortodontki trafiłam, dzięki niej mam idealne, piękne, równe zęby i szeroko się uśmiecham. Także jeśli jesteście w okolicy to skierujcie się tam, będziecie na pewno zadowolone.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: yuka »

Ja już mam proste zęby, też miałam aparat ortodontyczny, ale był to aparat niewidoczny Invisalign. Aparat miałam zakładany w mojej przychodni, do której chodzę na leczenie zębów i teraz jeszcze na wybielanie, jest to przychodnia Dental w Lublinie na ul. Lwowskiej. Przychodnię, dentystów i ortodontę polecam gorąco, pracują tam sami kompetentni ludzie, w przychodni panuje miła atmosfera, dentyści mają super podejście do pacjentów, polecam.

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: Jasieńka »

Hejka. Skoro mowa o aparacie ortodontycznym to owszem jak byłam mała sama taki miałam. Dlatego też teraz jak zauważyłam, że moje zęby zaczynają mieć żółtawy odcień to muszę coś z tym zrobić. I tak też koleżanka podesłała mi tego linka cocoglam/pl/ dzięki któremu wiem gdzie dostanę bardzo dobrej jakości produkty służące do wybielania zębów i to w dodatku w bardzo dobrej cenie.

banana
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: banana »

Mój syn potrzebuje mieć zrobiony taki aparat ortodontyczny i myślę, że zrobimy w tym samym miejscu gdzie leczymy zęby. Jest to Gabinet Lubińska Stomatologia Ortodoncja w Szczecinie i mój syn bardzo lubi tamtejszych stomatologów. Nie ma po co szukać innego miejsca, skoro wiem że to dobrzy specjaliści.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: mitril »

Żałuje, że tak późno zdecydowałam się na aparat ortodontyczny. Prawdą jest też to, że sporo czasu zajęło mi szukanie odpowiedniego specjalisty. W końcu trafiłam na gabinet Korona w Olsztynie gabinet-korona/pl/ortodonta/ , który ostatecznie przekonał mnie do siebie. Od mojej pierwszej wizyty minęło zaledwie parę miesięcy, a ja już widzę ogromną poprawę w wyglądzie zębów.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: kendal »

Ja moge Wam polecić ortodonta gdańsk Na stronie ziemlewski/pl znajdziecie informacje na jego temat. Na pewno każdemu z Was spodobają się jego oferty. Muszę wspomnieć też o tym, że jest to miły ortodonta z super podejściem do pacjenta.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: jula »

Ja też myślę o aparacie na zeby. Chyba umówię się tutaj dental4you/pl/uslugi/ortodoncja/ na wizytę i zobaczymy co powiedzą. Mam dość mocną wadę zgryzu. Już kiedyś nosiłam aparat, ale niestety leczenie zostało przerwane w połowie.

furka
Posty: 502
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: furka »

Zanim założysz taki aparat, chyba najpierw powinna wyleczyć sobie wszystkie zęby. Ostatnio natknęłam się na ciekawy artykuł https://alfanews.pl/jak-znalezc-dobrego ... warszawie/ , w którym wspomniano, na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniego gabinetu dentystycznego. Myślę, że warto to wiedzieć.

ODPOWIEDZ