Aparat ortodontyczny

Jadala
Posty: 11
Rejestracja: czw sty 30, 2020 1:12 am

Aparat ortodontyczny

Post autor: Jadala »

Kto się wstydzi nosić aparat ortodontyczny?

Bansala
Posty: 70
Rejestracja: pt sty 31, 2020 6:39 pm

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: Bansala »

Ja się bardzo wstydziłam. Wyobrażałam sobie, że wszyscy będą na mnie zwracać uwagę bardziej niż gdy miałam tylko trochę krzywe zęby.Na szczęście trafiłam do Dentokinika, gdzie ortodonta przekonał mnie, że aparat nie musi być bardzo widoczny. Po kilku miesiącach jestem zachwycona efektem, również okazało się, że przeżycie tych kilku miesięcy nie było wcale straszne.

Awatar użytkownika
Abi
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:50 pm

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: Abi »

Nie mam problemu z aparatem. Nie przeszkadza mi w niczym.
Nie nam oceniać, czy świat zmierza w dobrą, czy w złą stronę.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: matra »

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Wrocławia, które rozglądają się za porządnym gabinetem ortodontycznym polecam zgłosić się do ortodontawroclaw/com/pl/ Dzięki specjalistom tam pracującym mam piękny uśmiech, którego się nie wstydzę.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: eem »

To nie jest nic wstydliwego :). Zauważyłam, że wielu moich dorosłych znajomych nosi aparat i tylko tyle, że żałują, że wcześniej tego nie zrobili. Ja na leczeniu ortodontycznym byłam w Dentalu w Lublinie. Tam miałam świetną opiekę, ortodonta jest nie tylko kompetentny, ale też bardzo sympatyny. Kompleksowo zajmuje się pacjentem, w tym opowiada jak dbać o zęby, itp. Ogólnie ta przychodnia jest super, bo mają przystępne ceny, a bardzo dobrych specjalistów, polecam.

Awatar użytkownika
siedzącybyk
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 26, 2020 4:06 am

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: siedzącybyk »

A macie może jakieś inne propozycje? Koniecznie dajcie znać.
(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: daga »

Wybieram się tutaj borczyk/pl/kontakt/ na leczenie stomatologiczne i jeśli uda się odpowiednio uzupełnić ubytki, to może także na takie rozwiązania, jak aparat ortodontyczny się zdecyduję. Bo jednak mam trochę krzywe zęby, można to poprawić.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: moira »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym gabinetem, w którym dobiorą nam aparat ortodontyczny. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Tarnowa to polecam wam wybrać się do ortodent-tarnow/pl/ Tam pracują świetni specjaliści, na których można w pełni polegać.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: ewaO »

Ja późno zaczęłam nosić aparat bo po 30tce ale cieszę się z decyzji, bo w końcu mam piękne, równe zęby i nie boję się szeroko uśmiechać. Z Gliwic zdecydowanie mogę doradzić gabinet ortodontyczny Anny Michalik, to mega świetna lekarka, ja u niej właśnie leczyłam wadę zgryzu. Tu macie jej stronę internetową ortodontagliwice/com/pl/ Gabinet mieści się na ul. Zawiszy Czarnego.

Piekaczka
Posty: 59
Rejestracja: pt lut 14, 2020 8:08 pm

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: Piekaczka »

Zdarza się, że aparat ortodontyczny często powoduje podrażnienia jamy ustnej,co może spowodować,że pojawi się u nas grzybica na języku
Nie jest to zbyt miłe,ale da się to szybko i bezpiecznie wyleczyć,warto w tym celu zmienić swoją codzienną dietę,unikać cukrów i stosować preparat Octenisept.

ODPOWIEDZ