Mam wadę słuchu

Marlinna
Posty: 43
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:20 pm

Mam wadę słuchu

Post autor: Marlinna »

A w zasadzie lekarz laryngolog u ktorego byłam podejrzewa u mnie taką wadę.... Powiedział ze powinnam wybrać sie na badanie słuchu oraz chyba będę musiała nosić aparat.....

Co mam robić????

Humoreska
Posty: 41
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 10:06 am

Re: Mam wadę słuchu

Post autor: Humoreska »

Powinnaś w pierwszej kolejności wybrać się do ośrodka w którym oferowane są badania sluchu. Tak aby zobaczyć jak dużą masz wadę i na tej podstawie dopasować do siebie aparat słuchowy. Badanie słuchu powinno być wykonane w specjalnie do tego przygotowanej kabinie ciszy, lub wygłuszonym pomieszczeniu.

Obecnie taka mozliwość jest w salonach Geers: geers/pl/ Są to salony akustyki sluchu, które maja w praktycznie całej Polsce ( obecnie w wiekszości miast Polski mają swoje punkty).

Moja mama ostatnio badała tam słuch oraz na miejscu pomogli jej dobrac odpowiedni aparat.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Mam wadę słuchu

Post autor: matra »

Też miałam spore problemy ze słuchem, przez co miałam problemy z funkcjonowaniem w społeczeństwie. Ostatecznie trafiłam do instytutu głuchoniemych instytut-gluchoniemych.waw/pl/, gdzie skończyłam liceum, odbyłam kurs na prawo jazdy i nauczyłam się języka migowego.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Mam wadę słuchu

Post autor: moa »

Najlepiej zastosować się do wytycznych lekarza. Ja swój słuch badałam w Słuch Lab w Bydgoszczy, oni mają i badania w ofercie i aparaty słuchowe, które sprawdzają się super. Mój dziadek ma od nich i nareszcie nie trzeba do niego krzyczeć, bo wszystko słyszy. Sama byłam u nich na terapii szumów usznych sluchlab/pl/szumy-uszne. Moje szumy nareszcie zostały przez nich wyleczone i w końcu mogę żyć :), szumy to niby nic strasznego, ale bardzo przeszkadzały mi w życiu, ciesze się, że ta firma mi pomogła, są bardzo rzetelni, polecam.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Mam wadę słuchu

Post autor: Tiburowski »

W kwestii problemów ze słuchem warto udać się do sprawdzonej placówki laryngologicznej. Ja ze swojej strony mogę polecić tu NZOZ LAR-MED larmed/pl/oferta/laryngologia . Z autopsji mogę powiedzieć, że fachowo zajmują się problemami ze słuchem u dzieci i dokładają wszelkich starań do uporania się z tego typu dolegliwościami.

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: Mam wadę słuchu

Post autor: Grażyna29 »

Ja również mam wadę słuchu i jedyne co moge wam polecić to usługi ze strony geers/pl/ Jak dla mnie są oni najlepsi na rynku i zdecydowanie wam ich polecam. W swojej ofercie mają wstępne badania słuchu online co pozwala wam bez wychodzenia z domu dowiedzieć się co jest grane. Więcej informacji oczywiscie znajdziecie na ich stronie

kendal
Posty: 672
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Mam wadę słuchu

Post autor: kendal »

Niestety w dzisiejszych czasach wiele osób cierpi na niedosłuch, dlatego tak ważne są badania profilaktyczne. Ze swojej strony mogę wam również polecic geers/pl gdzie nie tylko zbadacie słuch, ale będziecie mogli również dobrać idealny dla siebie aparat słuchowy. No i oczywiście co ważne, liczyć na dofinansowanie.

Zaklinaska
Posty: 116
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Mam wadę słuchu

Post autor: Zaklinaska »

Szukam dobrego aparatu słuchowego.

Fermina
Posty: 77
Rejestracja: śr lut 10, 2021 6:11 pm

Re: Mam wadę słuchu

Post autor: Fermina »

Tu z pewnością wybierzesz coś dobrego modelowaniesluchu/pl/ Mają darmowe wizyty, poza tym szeroki wybór aparatów słuchowych ,mozesz równiez dowiedzieć sie więcej na temat niedosłuchu , co w takim przypadku najlepiej robic

zuzula12
Posty: 1481
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Mam wadę słuchu

Post autor: zuzula12 »

Osobiście miałem spory problem z zakrzepica, dlatego zdecydowałem się zgłosić o pomoc do profesjonalnego chirurga naczyniowego z Warszawy - uległa blog . W razie pytań, wszelkie informacje o ich usługach oraz kontakt znajdziecie na stronie.

ODPOWIEDZ