Zdrowy tryb życia

kasiunia
Posty: 282
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kasiunia »

Zdrowy tryb życia jest dość pojemnym pojęciem ale uważam ,że najważniejsze są dwie podstawowe zasady - to uprawianie sportu oraz zdrowa dieta żywieniowa. Pamiętajmy tez by okresowo przechodzić badania lekarskie, bo możemy w ten sposób uniknąć wielu przykrych doświadczeń związanych z naszym zdrowiem. Zaopatrzmy sie także w wiedzę oraz w odpowiednie medykamenty, by tak błahe dolegliwości jak problemy z gardłem nie pokrzyżowały nam np. wakacyjnych planów .Zaopatrzcie się w tabletki neo angin - w naszym domy to sprawdzony sposób na ból gardła.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Aśka »

Ja wybrałam w tej kwestii do pomocy Wolnowar Crock-Pot 4,7l czarny SCCPRC507B-050. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i co ważne pozwoliło mi już zrzucić kilka kilogramów, polecam do zakupu.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Dominiśka »

Bardzo ważne jest by regularnie się badać, dlatego jak najbardziej mogę polecić wam multimed/pl/ . Jest to świetna przychodnia, do której bardzo szybko dostaniecie się na badania, więc warto się tutaj zapisać

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: roomia »

Dokładnie tak, badania są bardzo ważne.Trzeba też wiedzieć jak o siebie dbać, np. jak nawilżyć śluzówkę nosa żeby uchronić się przed katarem, albo co stosować w przypadku kiedy ten katar się pojawi. Niestety to najczęstszy symptom jaki nas spotyka w przypadku przeziębienia

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: wiktoriaula »

Zdrowy tryb życia to także unikanie niezdrowego jedzenia, które posiada sporą dawkę cukru, ulepszaczy. Nie warto jednak unikać słodkości, a w wegekafej/pl macie okazję poznać wegańskie ciasta, desery i torty. Wybór jest spory, a jeśli nie znajdziecie tego co was interesuje to cukiernia stworzy dla was coś tylko dla was. Proponują oni też ciasta bez orzechów lub z wykluczeniem poszczególnych składników.

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: pinkipa »

nie tak dawno temu miałam problem z nietrzymaniem moczu, w DOZ dostałam darmowe próbki wkładek, oni mają bardzo duży wybór tego typu produktów

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Iwonka »

Ja uważam że być zdrowym, to należy jeść zdrowo, trzymać dietę i pamietać o ruchu. Czasami warto też pamiętać o bliskich nam osobach. Ja np mam zamiar wysłać męża na badanie usg tu gabinetusg/com/pl/oferta-usg-doroslych/usg-ukladu-moczowego/ USG układu moczowego oraz gruczołu krowego. To bardzo ważne badanie dla mężczyzn którzy skończyli 50 rok życia.

Julia66
Posty: 444
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Julia66 »

Chociaż staram się prowadzić zdrowy tryb życia i regularnie się badać, wiem że nie jestem w stanie uchronić się przed wszystkim. Od zawsze borykam się z problemem szumów usznych, myślałam że to całkowicie normalne i każdy tak ma, a z artykułu: brandvital.eu/niedosluch-i-aparaty-sluchowe/szumy-w-uszach-przyczyny-i-skutki-szumow-usznych/ dowiedziałam się, że to może być przyczyna poważniejszych schorzeń. Nie jestem w stanie nic z tym samodzielnie zrobić, ale na pewno udam się do specjalistów w celu poszukiwania pomocy.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Dominiśka »

Moim zdaniem jednak dobre leki na ból gardła to jest podstawa. Na pewno nie chcecie by choroba was jeszcze bardziej rozłożyła, więc niezwłocznie trzeba sięgnąć po dobry i skuteczny lek

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: zuzula12 »

Czy wiecie jak ważna rolę odgrywa obecnie właściwy sen? Moim zdaniem sen jest to skomplikowany proces, dlatego polecam Wam sprawdzić sennik były chłopak oraz inne porady dostępne na tej stronie. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

ODPOWIEDZ