Dezynfekcja w dobie wirusa

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: Dominika »

Dezynfekcja jest bardzo ważna aby uchronić siebie oraz innych nie tylko przed koronawirusem ale i innymi wirusami czy bakteriami. Oprócz dezynfekcji pomieszczeń bardzo fajnym rozwiązaniem moim zdaniem są dezenfex/pl/12-maty-dezynfekcyjne

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: nata29 »

Na pewno warto zaopatrzyć się w dobry oczyszczacz powietrza, który nie tylko usuwa zanieczyszczenia, ale również bakterie i właśnie wirusy. Tutaj zdrovi/pl/produkt/sharp-kc-a50euw/ sobie zerknijcie. Mają tam naprawdę dobry sprzęt w promocyjnych cenach. Wybór jest spory. Z pewnością znajdziecie tam rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: yuka »

W firmie dezynfekcja jest niesamowicie ważna, zwłaszcza, że przychodzą do nas klienci, chronimy zatem siebie oraz ich. Profesjonalnym oczyszczaniem naszych wnętrz zajmuje się firma sprzątająca CURSARIUS cursarius/pl/ozonowanie.html z Warszawy. Oferują, oprócz sprzątania, również wiele innych usług, w tym ozonowanie, z którego chętnie korzystamy. To świetny sposób na pozbycie się wszystkich wirusów, grzybów i bakterii z naszego biura. Firmę jak najbardziej polecam, mają korzystne ceny, pracują rzetelnie.

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: dixii »

Ja też nie rozstaje się w zasadzie z płynem do dezynfekcji oraz z maseczką chirurgiczną. Jak każdy z Was mam wiele obaw i staram się unikać zagrożenia zakażeniem jak tylko jest to możliwe. Dobrze jest w ogóle mieć wiedzę na temat tego jak zachowują się tego typu wirusy holsamed/pl/wirusy-czym-sa-jak-sie-nimi-zarazamy/. niewiedza w tym temacie to też większe zagrożenie więc warto mieć tego świadomość.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: kobietki33 »

Jak dezynfekcja to najlepszym rozwiązaniem jest ozonowanie. Doskonale się sprawdza we wszelkich pomieszczeniach, gdzie "przewija się" dużo ludzi. Wszelkie firmy, sklepy, usługi. Tylko takie zadanie najlepiej powierzyć firmom, które mają doświadczenie jak Airozone - moim zdaniem to najlepszy wybór.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: Dominiśka »

Niedawno właśnie sama skorzystałam z usług firmy protect24h/pl/dezynfekcja-lubin/ i powiem wam, że byłam naprawdę zadowolona z wyboru. Ich działania okazały się naprawdę skuteczne, więc warto na nich postawić

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: modnisia34 »

W dobie pandemii trzeba dbać o higienę i czystość zarówno pomieszczeń jak i rzeczy. Na pewno przydatna będzie oferta produktowa tej firmy sklep.sovrana/pl/pl/c/Wybielacze/39 która oprócz wybielaczy ma wiele innych środków chemicznych. Ich produkty kierowane są głównie do pralni chemicznych czy wodnych oraz firm sprzątających ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś sobie zamówiła na swój prywatny użytek.

kendal
Posty: 672
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: kendal »

Dobrze, że poruszyliście ten temat. Od siebie dodam jeszcze usłiugi firmy Airozone i tym czym się zajmują, a mianowicie ozonowaniem. Mówię wam - to najlepsza firma, z jaką miałam styczność. Skuteczni i terminowi. Sami się przekonajcie.

aklinka
Posty: 286
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: aklinka »

Teraz ani rusz bez skutecznej dezynfekcji. Dlatego my w firmie zdecydowaliśmy stosować się preparat z cząsteczkami srebra od ecouse/pl/ . Skuteczność jest potwierdzona, ponadto jest to środek ekologiczny zatem sprawdza się także w przypadku alergików, dzieci itp. Z tego co wiem to jest stosowany nawet w obiektach medycznych

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: kobietki33 »

:))))

ODPOWIEDZ