Dezynfekcja w dobie wirusa

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: Lana »

Uważam, że oprócz mycia rąk trzeba dezynfekować otoczenie w jakim się przebywa. Warto zobaczyć listę produktów w sklepie epidair/com/ Produkty EpidAIR są bardzo skuteczne. Dzięki zastosowanej technice wyrzutu czas potrzebny do zdezynfekowania średniej wielkości pokoju biurowego czy mieszkania jest bardzo krótki. Wytwarza się delikatna mgiełka, ale powierzchnie pozostają suche. Nie trzeba ich już w żaden sposób przecierać szmatką. Dodatkową zaletą jest to,iż produkt jest dostępny w trzech różnych kompozycjach zapachowych.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: soya »

Wiecie w dobie koronawirusa, to nie tylko ważna jest dezynfekcja, ale również i noszenie maseczek. To są tak naprawdę podstawowe elementy do których trzeba się dostosować. W końcu chodzi tutaj o nasze zdrowie, które jest najważniejsze. Jeżeli chodzi o najtańsze maseczki jednorazowe, to warto w tym kierunku się rozglądnąć w sklepie sklep-covid19/pl. Tam znajdziecie wszelkiego typu artykuły ochronne przed covidem.

Aśka
Posty: 352
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: Aśka »

ja jeszcze teraz własnie badam swoje znamiona dodatkowo :) Bo tak naprawdę jest to bardzo fajna i przynajmniej wiemy od razu ze cos nie teges cmzwierzyniecka/pl/zabiegi/badanie-znamion-videodermatoskopem/

Inaka
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2020 10:09 am

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: Inaka »

Profilaktyka w postaci dezynfekcji dłoni jest obecnie szalenie ważna. Każdy powinien o tym pamiętać. Szczególnie istotna jest dezynfekcja w miejscach, gdzie przewija się dużo ludzi. Biura, hotele, restauracje, szkoły - wszystkie te miejsca powinny być wyposażone w urządzenia do dezynfekcji dłoni. Bardzo fajne rozwiązania w tym zakresie można znaleźć tutaj olleclean/pl/. AeroCare to urządzenia wyposażone w czujniki i atomizery do bezdotykowej dezynfekcji rąk. Są higieniczne, skuteczne i bardzo wydajne. Do tego estetycznie wykonana więc wpasowują się w aranżację całego wnętrza.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: akacja56 »

Moim zdaniem warto tutaj wykonywać dezynfekcja pomieszczeń ozonem , gdzie możemy uniknąć jakiś zarazków tak naprawdę w gronie pracowników i nie tylko, bo jednak różnie bywa tak naprawdę z tym wszystkim w naszych czasach.

Limka
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 30, 2020 1:08 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: Limka »

Nie tylko dezynfekcja rąk, ale w ogóle pomieszczeń też jest ważna. Dlatego jeśli masz własny biznes zadbaj o bezpieczeństwo swoje i pracowników. U mnie dezynfekcją pomieszczeń zajmuje się firma viacore/pl/oferta/v-service-uslugi-sprzatajace/dezynfekcja-pomieszczen Używają tylko skutecznych środków dezynfekujących zalecanych przez Inspektorat Sanitarny. Uczciwa firma, która super się wywiązuje ze swoich obowiązków. Dzięki temu mogę czuć się bezpiecznie w pracy, tak jak moi pracownicy i odwiedzający mnie klienci :)

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: kobietki33 »

Od dziecka się z tym zmagam, czyli: roztocza, bo są chyba najgorsze, bo są wszędzie i nawet jak często się sprząta to i tak trudno je usunąć... U mnie pomogło ozonowanie, parę godzin to potrwało, wyszłam z mieszkania i jak wróciłam to oddychało mi się lepiej :) robiła mi to firma Airozone - polecam!

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: Majka_ »

W obecnym czasie musimy zdecydowanie zadbać o dezynfekcję dłoni bardziej niż kiedykolwiek. Niewygodne i niehigieniczne są jednak pojedyncze butelki, które szybko się gubią i wyglądają nieestetycznie. U mnie w firmie od marca stoi taka stacja do dezynfekcji rąk meditiser/com/automat-maxi wygodne rozwiązanie, ponieważ działa ona bezdotykowo. Płyn można łatwo wymieniać poprzez wbudowany w niej dozownik.

Aśka
Posty: 352
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: Aśka »

Dezynfekcja jest bardzo istotna, dlatego w dużych obiektach handlowych stanęły urządzenia z płynem do dezynfekcji, zwłaszcza jezeli chodzi o ozonowanie cleankop/pl/dezynfekcja-mieszkania-po-smierci/

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: Dezynfekcja w dobie wirusa

Post autor: Jasieńka »

A no właśnie. Co do dezynfekcji w dobie wirusa to spowodowało to to, że coraz więcej osób zaczęło zwracać uwagę na to jakich w ogóle środków czystości używamy. Dlatego też i ja chciałam czegoś więcej na ten temat dowiedzieć się i tak też udało mi się znaleźć na tej stronie cleantec/com/pl/zapachowe-srodki-czyszczace-jedor-c-1_71.html bardzo dobre takie środki.

ODPOWIEDZ