Rower elektryczny a dojazd do pracy

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: daga »

Ja to jednak jestem za tym, żeby mieć normalny rower, żadna tam elektronika i tutaj sklepzrowerami/pl mam coś takiego do wyboru. W sumie nie mam jeszcze pojęcia, co dokładnie chce zrobić, ale na pewno postaram się, żeby mój rower był przede wszystkim dla mnie. Nie musi robić wrażenia, ma jeździć.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: hannah »

Ja bym jednak postawiła na tradycyjny rower, na którym spalisz też mnóstwo kalorii dojeżdżając do pracy. Zobacz, co do zaoferowania ma sklep rowerowy lublin: metrobikes/pl/ . Na pewno coś dla siebie znajdziesz.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: asztarte »

Może lepiej skuter? Ja kupiłam Junaka 104 skuteryniepolomice/pl/ i to była super decyzja. Super się nim jeździ po mieście, nie stoję w korkach jak wtedy gdy jeździłam więcej samochodem, teraz samochód poszedł w odstawkę, bo wygrał skuter.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: nata29 »

Dla tych, którzy poszukują ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań, to tutaj dobrerowery/pl/chwyty-zamszowe-sumac-137-100mm-brd jest namiar na ciekawy sklep. Mają tam bowiem wiele różnych praktycznych propozycji. Znajdziecie tam bowiem przeróżne akcesoria, które mogą okazać się niezwykle przydatne. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: camio »

A ja chciałabym polecić stronę motohobby/pl/, gdzie kupiłam bardzo fajne dywaniki samochodowe

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: Kamila »

Ja również planowałam zakup rowera elektrycznego. Jednak planuję jeździć nim nie tylko do pracy, ale również na różne wycieczki, dlatego też stwierdziłam, że lepszy chyba będzie dla mnie rower crossowy. Widziałam całkiem niezłą ofertę takich rowerów na stronie internetowej greenbike/pl/rowery-kross-kellys-specialized-warszawa-pm-43.html. Jeśli również planujecie taki zakup, to polecam się z nią zapoznać ;)

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: bastylia »

Ostatnio stwierdziłam że fajnie byłoby dojeżdżać rowerem do pracy bo tyle nowych ścieżek powstało że jest to możliwe żeby dojechać w bezpieczny i komfortowy sposób. Dlatego kupiłam sobie nowy rower, tym razem hybrydowy skiteam/pl/1054-rowery-elektryczne---hybrydowe bo w razie gdyby zabrakło mi sił mogę się wspomagać też napędem elektrycznym :)

Kamilla36
Posty: 168
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: Kamilla36 »

Szukając roweru dla siebie, polecam zajrzeć na stronę: rowbest/pl/kontakt,2.html . Mają szeroki wybór produktów - w tym rowerów, akcesoriów i narzędzi do nich. Ich oferta jest przy tym korzystna, więc na pewno nie przepłacisz. Dlatego polecam ten sklep.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: Lana »

Świetny pomysł. Korzystanie z roweru to super rozwiązanie, które pomaga oszczędzić mnóstwo czasu. A w przypadku roweru elektrycznego dochodzi jeszcze aspekt komfortu jazdy. Jeśli szukasz czegoś odpowiedniego to rzuć okiem na rowery elektryczne TREK. Wiem, że sklep GOOD SPORT ma ich sporu wybór. Zresztą tu zobaczysz wszystko goodsport/pl/rowery/elektryczne/. Mnóstwo modeli, szerokie widełki cenowe, bez problemu coś się znajdzie.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: minella »

Mam całkiem fajny rower który kupiłam w tym rowerycube/pl/ sklepie ale już marzy mi się też taki elektryczny. Nie mam jeszcze tak dobrej formy żeby pozwolić sobie na dalekie wycieczki rowerowe a takie elektryczne wspomaganie pomogłoby gdybym opadła z sił i potrzebowała jakiegoś wsparcia :)

ODPOWIEDZ