Rower elektryczny a dojazd do pracy

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: Rysia »

Jeśli mowa o rowerach to może przy okazji zainteresują was rękawki rowerowe To bardzo dobra propozycja gdy lubicie jazdę na rowerze mimo przejściowej chłodnej pogody. Są wygodne i zapewniają ciepło rąk podczas jazdy.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: zuzula12 »

Rower bez wątpienia jest dobrym pomysłem. Jednak dystans do pracy jest niejedno krotnie zbyt duży by codziennie pokonywać go rowerem. Jakie zdanie macie na temat samochodów elektrycznych? Polecam Wam cichy-zasada.centrumpoznan.skoda/pl/ , skoda posiada w swojej ofercie wiele elektrycznych modeli. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: patka »

Oczywiście warto do tego roweru też dokupić różne przydatne akcesoria. Polecam chociażby rzucić okiem na takie kaski rowerowe: dobrerowery/pl/kaski-rowerowe . Sądzę, że taki kask to dobry wybór bo może nas uchronić przed urazem głowy.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: kendal »

Bez względu na to, na jaki rower zdecydujesz się postawić - pamiętaj o zabezpieczeniu przed kradziężą. Wszelkiego rodzaju kłódki, zapięcia czy łańcuchy znajdziesz w sklepie fernand/pl/53-zabezpieczenia-rowerowe Warto zainwestować w taki gadzęt.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: hannah »

Możesz też rzucić okiem na sklep rowerowy Metro Bikes. Znajdziesz tam między innymi takie rowery lublin: metrobikes/pl/ . Słyszałam o ich rowerach bardzo dobre opinie. Myślę, że taki rower to zakup już na długie lata.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: minella »

Mogę się też pochwalić swoim rowerem cube, kupiłam go w tym rowerycube/pl/ sklepie bo tak doradzili znajomi którzy pasjonują się jazdą na rowerze i robią to już od wielu lat, znają się na rzeczy i mogę im w tym względzie zaufać

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: saymyname »

A czy ktoś z was ma doświadczenie z firmą sklepzrowerami/pl/309-Dzwonki ? Pytam, ponieważ poszukuję do mojego roweru dzwonka oraz kilka innych rzeczy. Zastanawiam się właśnie, czy tam nie dokonać zakupu. Bo widzę, że mają najróżniejsze artykuły, akcesoria.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: kendal »

Bez względu na to, czy zdecydujecie się na rower elektryczny czy klasyczny - pamiętajcie o tym, aby być widocznym dla kierowców. To pomoże wam uniknąć wypadku. Ja zawsze zakładam bransoletki odblaskowe bo z tego co testowałam - sprawdzają się najlepiej.

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: sorra »

Rowery elektryczne są spoko jako dojazd do pracy, ale także rowery kross goride/pl/kross dobrze się sprawdzą. Są dość uniwersalne zatem można nimi podróżować i po mieście i po trasie. Wybór modeli jest duży, dostępne są wersje dziecięce, męskie czy damskie

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Rower elektryczny a dojazd do pracy

Post autor: Lana »

Taki rower może być świetną alternatywą dla samochodu lub transportu zbiorowego. Nie wymaga wiele siły. Pozwoli ominąć korki. A do tego ładnie się prezentuje. W dobrych sklepach jest teraz szeroki wybór rowerów elektrycznych. Spójrz na przykład na ich ofertę greenbike/pl/rowery-elektryczne-c-73.html . Takie rowery z silnikiem to zdecydowanie przyszłość.

ODPOWIEDZ