nietrzymanie moczu

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

nietrzymanie moczu

Post autor: pinkipa »

Czy któraś z was miała problem z tą dolegliwością? Gdzie kupujecie wkładki?

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Perunka »

Niestety to wbrew pozorom dość popularny problem, szczególnie po ciąży. Ogólnie to poczytaj na klinikamiracki/pl/klinika-miracki-warszawa-mokotow-aleja-wilanowska/ bo widziałam że oferują zabiegi laserowe na tą przypadłość :)

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: jankat »

Tak mialam, ale nie kupowałam wkładek tylko poszłam na rehabilitację uroginekologiczną do kliniki enel sport i pomogło :) Poczytaj o tym a najlepiej to się zapisz świetne efekty daję taka rehabilitacja bit.ly/rehabilitacjauroginekologiczna

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: zuzula12 »

Czy wiecie dlaczego w przypadku problemów ze zdrowiem warto zdecydować się na prywatną obsługę medyczną? Jeżeli pilnie potrzebujecie profesjonalnego transportu medycznego, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić informacje na stronie - https://www.112999.pl/covid-19/ . Ktoś z Was również korzysta z ich usług?

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: aklinka »

W gabinetach medycyny estetycznej dostępne jest laserowe leczenie nietrzymania moczu i jest to jedna z najskuteczniejszych metod leczenie. Polecam więcej na ten temat poczytać

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: kobietki33 »

Jeśli masz problem urologiczny i szukasz odpowiedniej placówki medycznej, w której będziesz mógł się leczyć, to myślę, że znajdziesz taką usługę tutaj w szpitalmazovia.pl Warto się tam udać, bo pracują tam świetni specjaliści, którzy mają duże doświadczenie w takich sprawach.

tajemnicza
Posty: 54
Rejestracja: pt mar 27, 2020 4:58 pm

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: tajemnicza »

Kiedy u mnie pojawił się ten problem, zamiast szukać informacji po forach, udałam się do specjalisty do Centrum Medycznego Danea https://danea.pl/
To w tej placówce spotkałam lekarza, który szybko postawił diagnozę, przeprowadził badania, a potem zlecił odpowiednie ćwiczenia i opowiedział o metodach zapobiegania tej nie miłej dla kobiet przypadłości. Placówka zatrudnia lekarzy empatycznych i przyjaznych pacjentowi.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: jankat »

Bardzo pomocna jest rehabilitacja uroginekologiczna. Serio :) Skkąd jesteś? Jak masz blisko oddziały enel med albo partnerskie to z pakietem kobieta lub kobieta komfort można szybko bardzo dostać się na taką rehabiltację :)

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: furka »

Jeśli dotyka Was taki problem to koniecznie trzeba znaleźć dobrego urologa. Nietrzymanie moczu to bardzo uciążliwa dolegliwość więc trzeba działać szybko. W PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ jak i ich placówkach partnerskich można liczyć na wizytę u specjalisty już w ciągu 5 dni (5 dni to max). Warto poszukać właśnie tam lekarza.

ODPOWIEDZ