Kardiolog

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Kardiolog

Post autor: moa »

Moja mama od dziecka miała problemy z sercem, a po 50tce czuła się już naprawdę źle, chodziła do lekarzy, ale większość ją zlewała, że sobie wymyśla. Aż w zeszłym roku miała zawał (na szczęście szybko została jej udzielona pomoc) i od tamtego czasu chodzi już do dobrego kardiologa, którego ja jej znalazłem - dr Urszula Maciejak w Prywatnym Gabinecie Kardiologicznym w Legnicy kardiologlegnica/pl/oferta. Ona jest świetna, bardzo kompetentna, wie co robi i super zajmuje się mamą, jestem jej bardzo wdzięczna i polecam ją gorąco.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Kardiolog

Post autor: grama »

Dobry kardiolog to podstawa. Ja sama chodzę do przychodni VITA LONGA w Katowicach vitalonga-nzoz/pl/strefa-pacjenta.html#kardiologia, tam mam kompetentnego kardiologa, który się super zajmuje moją chorobą. Zresztą w tej przychodni ogólnie są dobrzy lekarze, rzetelni, mam tam specjalistów, do których nie boję się chodzić, polecam.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Kardiolog

Post autor: nero »

Dobrze, że dzielimy się dobrymi lekarzami na forum, bo tak łatwiej znaleźć kogoś faktycznie kompetentnego. Od siebie polecam prywatny gabinet lekarzy kardiologów w Toruniu - kardiologtorun/pl/badanie-ekg. Tam przyjmują super specjaliści, bardzo kontaktowi, zależy im na pacjentach. Badania wykonują skrupulatnie, mama chodzi do nich już od dłuższego czasu i sama przyznała, że lepszych lekarzy nigdy nie miała, polecam.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Kardiolog

Post autor: matra »

Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina i rozglądacie się za sprawdzonym lekarzem kardiologiem to polecam wam skontaktować się z kardiologszczecin/com/pl/ Jest to świetny gabinet lekarski, który jest prowadzony przez doświadczoną panią kardiolog. Sama otrzymałam tam profesjonalną pomoc.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Kardiolog

Post autor: moira »

Też ostatnio pogrzebałam pomocy kardiologa. Zdecydowałam się na usługi gabinetu kardiologicznego kardiologlodz/com/ i mogę polecić go wszystkim osobom mieszkającym na terenie Łodzi. Tam na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Kardiolog

Post autor: ewaO »

Ja od lat leczę się na nadciśnienie, więc wiem, że to ważna sprawa aby iść z tym do lekarza i by dobrze dobrano leki. Leczę się w Centrum Medycznym Ultramedic ultramedic/com/pl w Bielsku-Białej u doktora Macieja Włodarczyka i jestem zadowolona z jego opieki. Mam odpowiednio dobrane leki, dzięki temu dobrze się czuję i mam dobre wyniki.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Kardiolog

Post autor: wiktoriaula »

ja z kolei w Bielsku Białej mogę polecić specjalistę, który pracuje w klinice Danea. Nie dość, że gabinety są bardzo nowoczesne i świetnie wyposażone to zapewnia się pacjentom szybki dostęp do wizyt. Polecam zajrzeć na ich stronę danea/pl/. Pamiętajcie, że zdrowie jest najważniejsze, więc jeśli widzicie coś niepokojącego szybko reagujcie, bo z sercem nie ma żartów.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Kardiolog

Post autor: asztarte »

Ja leczę nadciśnienie od kilku lat, także pamiętam o badaniach, regularnie biorę leki, z tym nie ma żartów. Co do dobrego lekarza to w Siemianowicach Śląskich mogę doradzić doktor Barbarę Pankiewicz z EURO-KLINIKA
euro-klinika/pl/uslugi/kardiologia to bardzo dobry lekarz, z powołania, ma fantastyczne podejście do pacjentów i jest świetnym specjalistą.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Kardiolog

Post autor: marysia8383 »

Sama teraz szukałam lekarza dla córci, bo nasz pediatra tylko teleporada. Przyjęli nas tutaj cmp.med/pl/cmp-ochota/pediatra bez problemów. Już się do nich przepisaliśmy, bo ja nie będę ryzykowała zdrowia dziecka na teleporady.

arleta32
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:49 pm

Re: Kardiolog

Post autor: arleta32 »

Mój znajomy w wieku dwudziestu paru lat miał dokuczliwe bóle łydek. Okazało się, że to zakrzepica, która może prowadzić do poważnych zaburzeń kardiologicznych. Przepisano mu taki lek baza-lekow/com/pl/clopidogrel-pfizer-lek-ulotka-chpl-opinie-dawkowanie/ . I tutaj moje pytanie - czy jest ktoś kto go stosuje? Jeśli tak to jak długo i czy odczuwa jakieś skutki uboczne tego leku?

ODPOWIEDZ