dentysta

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

dentysta

Post autor: moa »

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego dentysty, który nie tylko zajmuje się stomatologią zachowawczą, ale też np. robieniem licówek to polecam sprawdzić ofertę kliniki Villa Dental w Gorzowie Wielkopolskim villadental/pl/oferta/stomatologia-estetyczna. Ja tam chodzę już od ponad roku i są naprawdę super. Poleczyłam tam co miałam, a w końcu zdecydowałam się także własnie na licówki. Nie sadziłam, że one będą tak dobrze i naturalnie wyglądały. Cenowo wyszło super, a efekt jest przepiękny, jakbym wiedziała, że będą mi się aż tak podobały, to już dawno bym się zdecydowała, polecam!

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: dentysta

Post autor: matra »

Warto mieć kontakt do sprawdzonego i zaufanego gabinetu stomatologicznego. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego to polecam wam zgłosić się do stomatolog-ostroda-ilawa/com/pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można w pełni polegać.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: dentysta

Post autor: oran »

Jak szukacie dobrego dentysty, to polecam swojego w gabinecie Polakowscy - Twoi Dentyści na Morenie w Gdańsku polakowscy/pl/cennik. Tam mają kompetentnych stomatologów, świetne ceny, no i kompleksowe usługi. Nie tylko wyleczyłam tam wszystkie zęby. ale tez je wybieliłam i usunęłam kamień. Obsługa jest ta bardzo sympatyczna i rzetelna, polecam.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: dentysta

Post autor: Tiburowski »

Ze swojej strony polecam gabinet stomatologiczny Ellmed w Kórniku ellmed/pl/oferta/ . Mają super podejście do pacjentów, a samo leczenie jest wręcz bezbolesne. Zakres usług jest bardzo szeroki, a ceny naprawdę przystępne.

leana
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 20, 2020 10:26 am

Re: dentysta

Post autor: leana »

Jeżeli ktoś szuka z Lublina albo okolic, to w samym Lublinie na Lwowskiej jest bardzo fajny gabinet Dental. Ja korzystam z ich usług już od dawna i nie mam na co narzekać.Mój dentysta jest świetny, sympatyczny, uśmiechnięty, nie ma problemu z uzyskaniem znieczulenia, zna się an tym co robi i jest po prostu specjalistą w swoim fachu. Dzięki nim nie boję się już chodzić do dentysty, polecam.

Nyska
Posty: 16
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:33 am

Re: dentysta

Post autor: Nyska »

Ja zawsze korzystam z usług gabinetu stomatologicznego Pani Renaty Michno stomatologrenatamichno/pl/oferta/leczenie-dzieci-i-doroslych . Bardzo profesjonalne podejście do pacjentów, szeroki zakres usług i ogromna wiedza z dziedziny stomatologii. Osobiście jestem bardzo zadowolona z usług, dzięki którym mogę szczycić się śnieżnobiałym uśmiechem.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: dentysta

Post autor: eem »

Też mogę bardzo serdecznie polecić swojego dentystę w klinice Dental House w Łukowie. Tam miałam zaprojektowany cyfrowo uśmiech. Brzmi jak technologia przyszłości, ale to naprawdę fajnie działa, bo można dopasować sobie uśmiech do naszej twarzy, tak by wyglądać jak najlepiej. Ta opcja bardzo mi pasowała i zdecydowałam się na DSD. Wyszło super, w dobrej cenie, dentystę mam bardzo kompetentnego, więc wiedziałam, że sprosta moim oczekiwaniom. A efekt końcowy jest przepiękny, polecam.

sejsa
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 16, 2020 6:10 pm

Re: dentysta

Post autor: sejsa »

Jeżeli ktoś szuka z Lublina albo okolic, to w samym Lublinie na Lwowskiej jest bardzo fajny gabinet Dental. Ja korzystam z ich usług już od dawna i nie mam na co narzekać.Mój dentysta jest świetny, sympatyczny, uśmiechnięty, nie ma problemu z uzyskaniem znieczulenia, zna się an tym co robi i jest po prostu specjalistą w swoim fachu. Dzięki nim nie boję się już chodzić do dentysty, polecam.
O tak, ja też szukałam w Lublinie i to właśnie Dental mi najczęściej wyskakiwał w poleceniach. Byłam, sprawdziłam i mogę śmiało przyznać Ci rację. To dentysta rzetelny, fajnie zajmuje się, moimi zębami, kompleksowo, plus chodzę też tu na wybielanie i efekt przerósł moje oczekiwanie. W dobrej cenie, kolor jest idealny, wciąż naturalny, ale nieskazitelnie biały, no i długo się utrzymuje, polecam.

Grażka85
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:24 am

Re: dentysta

Post autor: Grażka85 »

Jeżeli ktoś z was jest z Olsztyna to mogę polecić gabinet stomatologiczny u doktora Rojka rojekdental/pl/pl/. Gabinet oferuję kompleksowe usługi z zakresu stomatologi, ortodoncji i protetyki.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: dentysta

Post autor: moira »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą placówką stomatologiczną. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to polecam wam zgłosić się do stomatologiapanczyk/pl/ Są to świetne gabinety stomatologiczne, w których na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc.

ODPOWIEDZ