Catering

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Catering

Post autor: haanka »

Kiedyś nie spodziewałam się, że to aż takie wygodne rozwiązanie :) dużo pracuje i zwyczajnie nie mam czasu gotować. Tu nie musze nic robić, liczyć kalorii itd. Jak mieszkacie w Bydgoszczy i szukacie dobrej firmy cateringowe w Bydgoszczy to zdecydowanie polecam laboratoriumkalorii/pl/o-nas. Różne kaloryczności diet, które są dobierane do klienta pod kątem jego potrzeb, schorzeń itd. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny :)

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: Catering

Post autor: maui »

Próbowałam cateringów dietetycznych i teraz mam ochotę po prostu wyśmiać dawną siebie, bo sądziłam, że one jakoś pomogą mi w odchudzaniu :). Zamiast tego wolę sama sobie gotować i jeść o wiele lepsze posiłki, wychodzi to też taniej. Zresztą obecnie staram się jeść według zasad z książki pana Młynarskiego, który pisze na temat tego jak dobrze jeść i nie tyć :). On ma swój kanał na youtubie Jedz dobrze by Młynarski i stronę mlynarski/pl/dobre-odzywianie/. Książka to sztos, na serio polecam ja wszystkim, ja już nie mam kłopotów z dietą, nawet udaje mi się bez większego wysiłku chudnąć :).

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Catering

Post autor: yoolka »

maui nie zgodzę się. Dobrze dobrany catering dietetyczny działa o ile nie podjadasz między posiłkami :) a co do smaku dań i ich różnorodności to też kwestia dyskusyjna. Ja jestem od kilku miesięcy na cateringu z Victory Diet i jestem zachwycona. Nie chodzę głodna, ciągle poznaję nowe smaki, chudnę :) wiadomo, że przy tym ćwiczę. efekty są niesamowite wiec będę bardzo bronić tego sposobu odchudzania :)

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Catering

Post autor: litovelek »

Ja skusiłam się na catering od bodybar/com/pl/ Nie lubię gotowac i więcej własciwie jem bardzo mało. Zasadniczą zaletą diety pudełkowej jest to, że nie trzeba tracić czasu na przygotowywanie dań i liczenie kalorii. Dla mnie jest to super sprawa. smaczne i pożywne posiłki mnie bardzo skusiły.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Catering

Post autor: kendal »

Powiem wam, że ja szukałam dla siebie takiego cateringu z początkiem września i łatwo nie było. Niby sporo jest tych firm cateringowych, ale jak przychodzi co do czego, to trudno podjąć decyzję. Na szczęście w sieci znalazłam namiar na stronę cateromarket/pl/ - jest to porównywarka cateringów dietetycznych, bardzo łatwa w obsłudze :) Polecam wam zerknąć, jak jeszcze nie udało wam się znaleźć żadnej sprawdzonej diety pudełkowej.

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Catering

Post autor: kochanka »

Już nie jeden catering sprawdziłam i polecam Fitcat fitcat/pl/ , gdzie mi po prostu najbardziej smakowało jedzenie ;) Poza tym fajnie, że można wybrać które posiłki chce się mieć w diecie, co też doceniam, bo 5 posiłków to dla mnie za dużo jeśli chodzi o czas ;)

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Catering

Post autor: saymyname »

A czy przykładowo ktoś z was planuje może otworzyć tego typu biznes? W sensie chce prowadzić własny catering dietetyczny? Jak tak, to możecie zasięgnąć ważnych i pomocny wiadomości na temat sanepidu, oznakowania tutaj dietly/pl/blog/sanepid-i-pih-znakowanie-zywnosci-oraz-prawne-wymagania-zwiazane-z-cateringiem-dietetycznym .

Klaudia
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 19, 2020 9:51 am

Re: Catering

Post autor: Klaudia »

Catering to bardzo dobre rozwiązanie. Lecz jak na razie to ja staram się sama gotować. Bo jednak zajmuje mi to znacznie więcej frajdy. I tak jak szperałam w internecie to trafiłam na tę stronę ceneo/pl/Oliwy_i_oleje/Rodzaj:Oliwa_z_oliwek.htm na której to znalazłam znacznie więcej na temat to jakiego rodzaju oliwę z oliwek używamy. W sumie to nawet nie wiedziałam, że to na czym smażymy ma tak duże znaczenie.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Catering

Post autor: haanka »

Jestem jak najbardziej za jeśli chodzi o catering. Sama jestem na diecie pudełkowej z Victory Diet. Warto zerknąć bo mają naprawdę konkurencyjną ofertę. do wyboru kilka diet, każda jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb. Można bez problemu skontaktować się z dietetykiem, który w razie konieczności wprowadza zmiany w diecie itd.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Catering

Post autor: emeraldlady »

Byłam ostatnio zaskoczona tym, że catering podczas konferencji wprowadził naprawdę wysokiej jakości herbaty. Jak wiadomo, zielona herbata to cała skarbnica dobroczynnych właściwości, a zielona herbata matcha tym bardziej. To specjalna odmiana herbaty, która działa zupełnie inaczej niż pozostałe zielone herbaty. Używana jest podczas ceremonii herbacianych w Japonii, ale to jest oczywiste dla każdego miłośnika Dalekiego Wschodu. Wymaga dość specyficznego sposobu zaparzania i przygotowania.

ODPOWIEDZ