Catering

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Catering

Post autor: zuzula12 »

Czy posiadacie swoją ulubioną restaurację, którą regularnie odwiedzacie? Razem z moimi znajomymi bardzo często odwiedzam pizzerię salti/pl/ , ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie. Co sądzicie o menu?

Bansala
Posty: 70
Rejestracja: pt sty 31, 2020 6:39 pm

Re: Catering

Post autor: Bansala »

Niestety przez czas pandemii nie wychodzimy nigdzie poza krótkimi wyprawami do sklepu. Kiedy przyszło nam odbyć kwarantannę, to nawet i do sklepu nie mogliśmy wyjść. Wtedy uznaliśmy, że trzeba rozejrzeć się po ofertach diet pudełkowych. Bardzo spodobały mi się pomysły na dietę sokową od lovecatering/pl/ Charakterystycznej dla tej diety jest to, że , oprócz witamin i węglowodanów zawiera w swoim składzie pełnowartościowe białka, zdrowe tłuszcze oraz niezbędne minerały, co czyni je kompleksową i dobrze zbilansowaną dietą, pełną zaskakujących smaków każdego dnia.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Catering

Post autor: zuzula12 »

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić Good Box Fit - catering dietetyczny Częstochowa , ponieważ jest to catering z którego sam korzystam od wielu miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Catering

Post autor: Dominika »

Czy słyszałyście o Love catering? Jest to dieta, specjalnie opracowana przez dietetyczkę - Panią Ewę, która testowała ją na sobie będąc w ciąży. Kolorowe i zróżnicowane posiłki dzięki którym nie wieje nudą i przede wszystkim takie, które są zdrowe i bezpieczne dla mam i maluszków. Więcej znajdziecie na stronie lovecatering/pl/ .

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Catering

Post autor: Pańcia »

Moim zdaniem nie ma idealnych diet pudełkowych. Idealnie będzie wtedy, jak sam sobie nagotujesz, albo zrobi do dla Ciebie mama. No, ale może być bardzo dobry catering i taki zdecydowanie ma w ofercie firma Nice To Fit You ntfy/pl/mozna-mozna możesz . Wiem, że mają mnóstwo zamówień, a to za sprawą smacznych i świeżych posiłków.

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Catering

Post autor: Amati »

Według mnie najlepsze jest tradycyjne staropolskie jedzenie. Takie właśnie serwują w Restauracji u Wieniawy. Przypominają mi dawne dziecięce czasy i gotowanie mojej babci. Atmosfera jest niesamowita, ponieważ można wyobraźnią przenieść się w czasy towarzyskich oficerskich spotkań.

Alina
Posty: 52
Rejestracja: czw sie 13, 2020 10:20 pm

Re: Catering

Post autor: Alina »

A co myslicie o cateringu dietetycznym? Korzystam z takiego od kilku tygodniu i muszę przyznać, ze to bardzo wygodna opcja: ntfy/pl/

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Catering

Post autor: Dominiśka »

Jakiś czas temu właśnie postanowiłam zamówić dietę bez laktozy w timcatering/pl/ . Powiem wam, że byłam mile zaskoczona, ponieważ posiłki okazały się naprawdę smaczne i przede wszystkim ciągle jest coś innego, więc podoba mi się taka różnorodność. Ogólnie dostawy są zawsze na czas, dużym plusem są także ceny, które nie należą do wysokich, więc jestem pewna, że również będziecie zadowoleni gdy postawicie na ten catering.

ODPOWIEDZ