soczewki czy okulary?

paryska
Posty: 51
Rejestracja: czw sie 27, 2020 12:54 pm

soczewki czy okulary?

Post autor: paryska »

Noszę okulary od dawna, ale ostatnio zdecydowałam się na soczewki, tylko które wybrać?

falla
Posty: 65
Rejestracja: pn cze 01, 2020 4:14 pm

Re: soczewki czy okulary?

Post autor: falla »

Wybór soczewek jest całkiem spory, aby wybrać te najlepsze, najbardziej dostosowane do nas samych, warto o nich poczytać, a potem zasięgnąć jeszcze porady specjalistów w firmowym sklepie z soczewkami Optiland.
Mają soczewki w wielu wariantach, można u nich zakupić soczewki jednodniowe https://optiland.pl/soczewki-jednodniowe tygodniowe, miesięczna, a nawet roczne.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: soczewki czy okulary?

Post autor: Kamila »

Moim zdaniem zdecydowanie lepszym wyborem są właśnie soczewki kontaktowe. Dla mnie są one dużo wygodniejsze niż okulary. W soczewkach mogę uprawiać sport, zrobić sobie makijaż, jaki chcę itp. Bardzo dobrze sprawdzają się u mnie soczewki kontaktowe air optix plus hydraglyde. Jeśli nie mieliście z nimi wcześniej do czynienia, to polecam ;) Myślę, że będziecie zadowoleni ;)

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: soczewki czy okulary?

Post autor: magiczna »

Kocham nosić okulary, ale prawdę mówiąc, dla mnie to jest mocno skomplikowane, żeby dobrać okulary przeciwsłoneczne firmy dobrej jakościowo. Wiecie, jeśli chodzi o okulary codzienne, to jeszcze spoko, ale jeśli chodzi o dobranie słoneczek, to nie da się. Dajcie znać, co myślicie.

Julia66
Posty: 442
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: soczewki czy okulary?

Post autor: Julia66 »

Ja bardzo lubię okulary, bo jeśli właściwie je dobierzecie i dopasujecie, to są świetnym elementem naszej stylizacji. Ostatnio spodobały mi się okulary Celine na e-luxoptyk.pl i myślę nad nową parą okularów dla siebie. Co o takiej propozycji sądzicie?

ODPOWIEDZ