Mąż alkoholik

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Mąż alkoholik

Post autor: Dominika »

Mąż alkoholik to niestety problem wielu kobiet... Spotkało to również moją przyjaciółkę. Jej mąż jest sympatycznym kolesiem ale pogubił się niestety dość mocno. Nie chciałam, żeby się rozwodzili to bo była świetna para. Pogadałam z obojgiem i poradziłam, aby udał się na terapię. Znalazłam nawet Ośrodek Terapii Wiosenna gdzie porządnie się nim zajęli. Mam nadzieję, że ich małżeństwo przetrwa.

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: Mąż alkoholik

Post autor: Jasieńka »

Zdecydowanie zgadzam się z tym, że w przypadku męża alkoholika to jest bardzo duży problem. Bo jego uzależnienie przenosi się na całą naszą rodzinę. Dlatego też uważam, że taki pobyt w ośrodku leczenia uzależnień to chyba najlepsze co w takiej sytuacji możemy zrobić. To też znalazłam ośrodek Mental Relax to najlepszy ośrodek do którego mógł trafić.

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Mąż alkoholik

Post autor: Amati »

Nie jest łatwo gdy w domu mamy osobę uzależnioną. Jednak trzeba robić wszystko aby z tego wyszła. Ja ostatnio zaproponowałam coś nowego mojej siostrze. Okazało się, ze Terapia Online Ośrodka NEFO stała się dla niej rewelacyjnym rozwiązaniem. Uczestniczy w sesjach w zaciszu domowym.

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Mąż alkoholik

Post autor: kobietki33 »

Przyznam szczerze, to bardzo patowa sytuacja. Moim zdaniem, sama sobie z tym nie poradzisz i najlepiej będzie, jak zaproponujesz mu pobyt w jakimś profesjonalnym ośrodku leczenia uzależnień. Od siebie polecam ci sprawdzić Ośrodek Borowik, ponieważ tam pracują prawdziwi specjaliści, którzy doskonale wiedzą, jak obchodzić się z tego typu pacjentem

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Mąż alkoholik

Post autor: Dominiśka »

Jak najbardziej warto zdecydować się na leczenie w medox.org/pl/ . Otrzymacie tutaj profesjonalną pomoc, więc jestem pewna, że leczenie tutaj przyniesie naprawdę wielkie efekty

kielichowa
Posty: 143
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Mąż alkoholik

Post autor: kielichowa »

Gdyby co, to w Wisle jest bardzo dobry osrodek Tratwa. Moj brat tam bym, otrzymal mega wsparcie i udalo mu sie wygrac z nalogiem

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Mąż alkoholik

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli ktokolwiek ma problemy z uzależnieniem to powinien wybrać się do kliniki uzależnień to specjaliści z doświadczeniem, którzy pomogą wam zwalczyć ten problem. Zgłoście się do nich bo takie terapie sa skuteczne.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Mąż alkoholik

Post autor: Perunka »

To chyba najlepszą metodą będzie terapia, rozmawiałaś o tym z mężem? wiem jak to jest, mój karol też się leczył. Jak chcesz namiary na naprawdę dobrą poradnię to masz - medi-life/pl/ Tam was pokierują już dokładnie

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Mąż alkoholik

Post autor: litovelek »

Decyzja podjęcia terapii nie zawsze jest łatwa. Kiedy zdecydowałam się udać po pomoc byłam całkiem zielona w temacie. Nie wiedziałam do jakiego specjalisty się udać i w jaki sposób wybrać najlepszego dla mnie. Dużą pomocą okazał się artykuł na temat psychoterapii na lifestylerka/pl/jak-wybrac-psychoterapeute/ Warto zajrzeć i dowiedzieć się więcej na ten temat

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Mąż alkoholik

Post autor: patka »

Jeśli chodzi o sprawdzoną pomoc psychologiczną to bardzo dobrym i trafionym wyborem będzie poradnia psychologiczna, psychiatryczna Wrocław Empatio: http://psycholog-ms.pl/ . Piszę to z własnego doświadczenia. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej u nich pomocy.

ODPOWIEDZ