Leczenie endometriozy jest możliwe?

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Leczenie endometriozy jest możliwe?

Post autor: ariadna »

Czy leczenie endometriozy jest możliwe?
Tutaj gyncentrum/pl/centrum-leczenia-endometriozy czytałam o tym, jak działa takie jedno centrum skupiające się właśnie na tej chorobie.
Ktoś z was miał do czynienia?
Zastanawiam się jak to wygląda od strony pacjentki.

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Leczenie endometriozy jest możliwe?

Post autor: bastylia »

teraz coraz więcej sie o tym mówi i lekarze zaczynąja częściej tą chorobe diagnozować

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Leczenie endometriozy jest możliwe?

Post autor: minella »

Byłam u specjalistów od endometriozy w szpitalu medicover, ciesze się że tam mnie wysłał mój lekarz na diagnostykę bo dzięki temu moja choroba jest teraz opanowana i kontrolowana przez specjalistów, dr Jacko podpowiedziała też żebym zapytała dietetyka o dietę i zaczeła ćwiczyć bo to też bardzo pomaga przy tym schorzeniu

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Leczenie endometriozy jest możliwe?

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę profesjonalnego podologa z Wrocławia, który w swojej ofercie posiada wiele różnych badań i ortopedyczne wkładki . Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu i pieniędzy.

Katia
Posty: 29
Rejestracja: śr sty 20, 2021 11:36 am

Re: Leczenie endometriozy jest możliwe?

Post autor: Katia »

Lecze się z powodu endometriozy od wielu lat niestety z marnym skutkiem. Ból i dolegliwości są okropne, wyłączają z normalnego funkcjonowania, nie da się nic robić - dramat.
Zmieniałam lekarzy i leki, ciagle szukam nowych rozwiązań. Byłam w ubiegłym tygodniu w Centrum Medycyny Konopnej w Warszawie na pierwszej wizycie. Teraz czekam na kolejna - badania i mam nadzieje, że zostanę zakwalifikowana do leczenia marihuaną medyczną.

ODPOWIEDZ