Uzależnienie

banana
Posty: 51
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: Uzależnienie

Post autor: banana »

Wiecie, że były przeprowadzane badania by sprawdzić czy produkty CBD pomagają przy wyjściu z uzależnienia? I okazało się, że bardzo pomagają. Można w hiszpanskienasiona/pl/ kupić na przykład susz CBD i stosować jako inhalacje.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: Draksa1981 »

Jakiś czas temu uzależniały mnie tabletki od gardła. W momencie gdy pojawiały się pierwsze objawy grypy takie jak ból gardła, czy kaszel stosowałam tabletki do ssania. Dzięki stronie conagardlo/pl/kompendium-wiedzy/grypa-przyczyny-objawy-leczenie/ znalazłam naturalne domowe sposoby, które są równie skuteczne. Często pomagają mi herbatki z miodem i imbirem oraz mleko z czosnkiem.

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: bogna45 »

Leczenie nałogów nie należy do prostych. Ale są naturalne metody, które pomagają rzucić palenie. Takim specyfikiem jest olejek konopny, który ma szerokie zastosowanie, bo można go nawet dodać do potraw. W Polsce też jest produkowany, robi go firma kanabifarm/pl/ . Mają własne uprawy na północy kraju. Do współpracy zaprosili naukowców z uniwersytetu w Białymstoku.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: Aśka »

Cóż najlepiej się zapisać na odwyk alkoholowy medox.org/pl/leczenie-odwykowe/ zwłaszcza jak macie dość spore problemy z alkoholem

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: jalinka »

Niestety bolesna prawda jest taka, że walka z uzależnieniem od alkoholu jest bardzo trudna. Dlatego też sama, wiedząc jak wielkie jest obciążenie dla rodziny, cieszę się, że mamy dzisiaj dostęp do terapii w takich miejscach jak Ośrodek Nefo . Przede wszystkim bowiem ośrodki tego rodzaju, dysponują bardzo skutecznymi narzędziami w walce z nałogami, dzięki czemu wielu osobom udało się już wybrać z alkoholizmem, w głównej mierze dzięki odpowiedniej terapii.

Michaszka
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:20 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: Michaszka »

Jeśli chodzi o uzależnienie to sama doskonale wiem, że ciężko jest z nim skończyć. Także na pewno taka specjalistyczna terapia jest najlepszym rozwiązaniem. Także pobyt w takim ośrodku jak Lewin to bardzo dobre rozwiązanie. Bo jednak tam możemy liczyć na pomoc oraz wsparcie terapeutów którzy doskonale wiedzą, jak nam pomóc w walce z naszym uzależnieniem.

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: jalinka »

Mój brat zaczął nową prace i niestety nie za dobrze mu szło, więc postanowił sięgnąć po narkotyki. I teraz nie wyobraża sobie dnia bez tego. Stał się nałogowcem, jedynym dla niego rozwiązaniem będzie ośrodek terapii uzależnień Nefo. Czy tylko on zechce?

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: Dominika »

Mam problem.. Ostatnio mąż zarzucił mi, że nie poświęcam mu uwagi tylko ciągle pracuję... No cóż, mamy gonitwę w biurze i faktycznie może pracuję ponad normę ale to dlatego, że nie chcę niczego zawalić i chcę jak najszybciej spłacić kredyt.. Czy myślicie, że może to być uzależnienie? Mąż mówił, żebym poszła na terapię. Znalazł nawet Ośrodek Terapii Uzależnień Madarvit tam leczą pracoholizm ale czy to faktycznie jest mi potrzebne?

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Uzależnienie

Post autor: Dominiśka »

Przy uzależnieniu niezbędne jest skuteczne leczenie alkoholizmu . Mój mąż był w takim ośrodku i wrócił z niego nie do poznania. Nawet już papierosów nie pali.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: brukselka »

alkoholizm da sie leczyc, ale to osoba uzalezniona musi sie w pore opamietac i wyrazic chec, tak bylo w przypadku mojego taty. Bardzo mu pomogli w osrodku Tratwa w Wisle

ODPOWIEDZ