Ból bioder - jaki lekarz?

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: ariadna »

Dobrze kombinuję, że tu najlepiej sprawdzi się ortopeda?
Tutaj holsamed/pl/poradnia-ortopedyczna/ widziałam stronkę, gdzie można poczytać trochę więcej o takiej poradni ortopedycznej.
Niby zajmują się też biodrami.
Ktoś miał podobnie?
Co pomoże? Może są na to jakieś domowe sposoby?

Claudina
Posty: 55
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:06 pm

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: Claudina »

Dobrze kombinujesz. Domowe sposoby nie poradzą. potrzebny ortopeda i im szybciej tym lepiej zacząć wracać do zdrowia i nie cierpieć. Mogę polecić lekarza z Krakowa: rehabilitacje.org/. Ale jeśli Kraków nie po drodze to udziela teleporad. Warto się skonsultować, opisać objawy, pewnie będą potrzebne dalsze badania. Działają szybko nie to co na narodowy fundusz

bier
Posty: 12
Rejestracja: wt lis 10, 2020 10:09 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: bier »

Jeździłam na rehabilitację właśnie do Krakowa, z takim bólem nie byłam w stanie prowadzić samochodu, więc wszędzie jeździłam taksą. Przynajmniej znalazłam dobrą, korporację Radio Taxi 919 radiotaxi919/pl/oferta/. Ich oferta jest bardzo opłacalna, mają korzystne ceny, jazda jest tania, a przy tym całkowicie komfortowa, kierowców maja spoko, przyjeżdżali szybko, polecam.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: akacja56 »

Czasem w takich przypadkach należy wykonać badanie typu biorezonans biorezonans-wilanow/pl/ , który ukaże nam jak radzić sobie z takimi dolegliwościami. Specjaliści ukażą najlepiej takimi badaniami dokładnymi jak z tym sobie radzić.

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: Grażyna29 »

A czy zamiast od razu iść do lekarza to nie myślałeś o jakiś maściach ? Ja miałam problem z ból stawu biodrowego i własnie moja siostra poleciła mi żel który znalażłam na tej stronie i naprawdę mi pomógł. Teraz jak tylko coś mnie boli to od razu z niego korzytsam. Polecam

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: Draksa1981 »

A czy próbowałeś zwalczyć ból bioder za pomocą łóżka rehabilitacyjnego dla seniora? Może od razu nie zwalczy wszystkich dolegliwości, ale z pewnością rozluźni mięśnie. Takie łóżko można znaleźć na medyczny.store/121-lozka-rehabilitacyjne-dla-chorych. Tą stronę poleciła mi pani z domu seniora.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: wiktoriaula »

Myślę, że warto skontaktować się z ortopedą, on powinien znaleźć źródło oraz przyczynę bólu, zlecić odpowiednie badania i wdrożyć leczenie bądź ćwiczenia. CM Gamma w Warszawie zatrudnia bardzo dobrych ortopedów, którzy radzą sobie nawet z bardzo trudnymi przypadkami, więc myślę, że wam też coś doradzą. Ich placówka znajduje się na ulicy Bobrowieckiej na Mokotowie.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: Magnolia »

Przy bólu i dysfunkcji stawów to odsyłam was też do świetnej terapeutki manualnej Małgorzaty Kucharskiej fizjo-place/pl/ z Dąbrowy Górniczej. Dzięki niej ból w biodrze, który od jakiegoś czasu mi towarzyszył, stał się dużo mniejszy. Także jak dla mnie terapia manualna czyni cuda i warto pomyśleć o wspomożeniu się tym rodzajem terapii.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: nosleep »

hmm tu może być potrzebny dobry ortopeda. Zerknij na specjalistów z poradni MelissaMed melissamed/pl/ortopeda . Tam możesz skorzystać z konsultacji doświadczonych ortopedów i traumatologów. Niestety problemy ze stawami bywają bardzo uciążliwe, dlatego nie ma co zwlekać i trzeba szybko umawiać się na konsultację. Wizytę możesz zarezerwować przez stronę poradni.

kendal
Posty: 678
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: kendal »

Wiesz co, ja na Twoim miejscu to wybrałabym się na rehabilitację. Dobre opinie ma ta placówka: vitallclinic/pl/ Z tego co się orientuję, to mają również szybkie terminy wizyt, co akurat w Twoim przypadku jest na duży plus.

ODPOWIEDZ