Centrum medyczne

Miłaaa
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 09, 2020 2:17 pm

Centrum medyczne

Post autor: Miłaaa »

Tak przyszło mi do głowy, jakby któraś z was szukała niezawodnej opieki medycznej. To moja mama od lat korzysta z usług Centrum Medycznego Credomed credomed/com/lekarze/ Mają tam nowoczesny sprzęt i świetnych fachowców praktycznie w każdej dziedzinie. Dzięki temu są w stanie szybko postawić prawidłową diagnozę i wdrożyć niezbędne leczenie. A to niezwykle istotne, zwłaszcza przy poważniejszych chorobach. W końcu wiadomo, że wcześnie wykryte zmiany są do wyleczenia i dają gwarancję całkowitego wyzdrowienia.

Karina0
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:40 pm

Re: Centrum medyczne

Post autor: Karina0 »

Do neurologa dziecięcego umówisz się przez lekarzebezkolejki/pl/ . Sama będę się wybierać do tego specjalisty z dziećmi i dobrze, że akurat trafiłam na tą wyszukiwarkę. Jest w niej dużo różnych adresów i nazwisk lekarzy. Można znaleźć odpowiednie centrum medyczne. Takie, które najbardziej nam odpowiada.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Centrum medyczne

Post autor: saymyname »

A czy znacie może jeszcze jakieś przykładowo sklepy medyczne? Pytam, bo tak potrzebowałabym zakupić sobie ciśnieniomierz medyczny . Niestety mój się popsuł i nie pokazuje adekwatnych wartości. A lubię sprawdzać sobie ciśnienie, mieć wszystko pod kontrolą.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Centrum medyczne

Post autor: haanka »

Gdyby ktoś z was szukał dobrej przychodni w Warszawie to szczerze polecam Medivite na Mokotowie na ulicy Rejtana 15 badania.medycynapracywawa/pl/. można tu wykonać badania związane z medycyną pracy, wszystko bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. lekarz medycyny pracy jest też okulistą więc często wystarczy tylko 1 wizyta :)

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Centrum medyczne

Post autor: kobietki33 »

Jeśli poszukujesz dostawcy sprzętu medycznego to polecam skorzystać z oferty i doświadczenia tego producenta inmed/pl/ Nie tylko mają świetną ofertę ale także serwisują sprzedawane produkty więc w razie problemów usterka szybko zostanie usunięta. Jest to idealny partner w zakresie dostaw sprzętu.

ODPOWIEDZ