Dobry ortopeda od skrzywień kręgosłupa

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Dobry ortopeda od skrzywień kręgosłupa

Post autor: ariadna »

Jesteście w stanie polecić kogoś takiego?
Potrzebny mi dobry ortopeda od skrzywień kręgosłupa typowo.
Tutaj holsamed/pl/poradnia-ortopedyczna/ widziałam namiar na jeden gabinet.
Ludzie chwalą to miejsce, ale chciałabym mieć też jakiś punkt odniesienia.
Możecie podrzucić jakieś namiary?

kamilka45
Posty: 22
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Dobry ortopeda od skrzywień kręgosłupa

Post autor: kamilka45 »

Czasem taki lekarz od kręgosłupa jest potrzebny i nie ma innej rady . Warto jednak szukać dobrych specjalistów, ponieważ wiele osób leczy się na kręgosłup długo jak źle dobrane jest leczenie.

skrzeczka
Posty: 10
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:24 pm

Re: Dobry ortopeda od skrzywień kręgosłupa

Post autor: skrzeczka »

Hejka. A no tak to w życiu różnie bywa, że do specjalisty musimy się udać. I tutaj pojawia się problem gdyż znalezienie takiego dobrego w cale proste nie jest. A jak uda nam się w końcu takiego znaleźć to kolejki do niego są ogromne. Dlatego też zastanawiam się czy by nie zapisać się na wizytę prywatną. Więc szukam dobrych lekarzy i tak tutaj lekarzebezkolejki/pl/neurolog/tarnow znalazłam bardzo dobrego neurologa. Także zapiszę się i zobaczymy co on mi powie na temat moich problemów.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Dobry ortopeda od skrzywień kręgosłupa

Post autor: ewaO »

Jeśli chodzi o diagnostykę i leczenie schorzeń ortopedycznych w Zakopanem to na ulicy Kazimierza Przerwy-Tetmajera znajduje się Gabinet Lekarski i Medycyny Pracy Janusz Kaliski medycynapracy-zakopane/pl/ortopedia/ i tam dobrze się tam wami zajmą. Na miejscu przeprowadzają konsultacje i badania, mają nowoczesne aparaty USG i RTG. Ja jestem bardzo zadowolona z ich opieki medycznej, widzę dużą poprawę jeśli chodzi o mój kręgosłup.

alicjagr
Posty: 9
Rejestracja: pt lis 27, 2020 7:29 am

Re: Dobry ortopeda od skrzywień kręgosłupa

Post autor: alicjagr »

A ja polecam z całych sił danea/pl/ tam jest mega doktor, fachowiec na skalę światową!
Mi pomógł z kolanami, a znajomemu z kręgosłupem. Jest innowacyjny, miły, a mimo to są krótkie terminy do niego.
Długo szukałem kogoś kto nie tylko klepie regułki, ale ma indywidualne podejście do pacjenta i przede wszystkim zależy mu na wyleczeniu a nie na leczeniu.
Dlatego polecam to miejsce i pana dr.!

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Dobry ortopeda od skrzywień kręgosłupa

Post autor: saymyname »

Ja wybrałabym się do Centrum Medycznego Gamma w Warszawie. Z tego co mi wiadomo, tam mają najlepszych specjalistów od kręgosłupa- ortopedów, neurologów etc. Oprócz tego dysponują innowacyjnymi sprzętami do przeprowadzania odpowiednich diagnoz.

arleta32
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:49 pm

Re: Dobry ortopeda od skrzywień kręgosłupa

Post autor: arleta32 »

Też znam ten problem. Terapia manualna albo rehabilitacja to świetne rozwiązanie, ale nawet jak znajdziesz specjalistę to czasem trzeba czekać długo na wizytę, a ból bywa nieznośny. Ja ratowałam się diklofenakiem. Środek typowo na bóle związane ze stanami zapalnymi, które są częste przy problemach z kręgosłupem. Dużo leków go zawiera, można wybrać najodpowiedniejszy tutaj baza-lekow/com/pl/substancja-czynna/diklofenak Ułatwił mi funkcjonowanie zanim dostałam się do osteopaty.

zuzula12
Posty: 1497
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Dobry ortopeda od skrzywień kręgosłupa

Post autor: zuzula12 »

Ja mogę szczerze polecić ortopedia.org/pl/ to centrum ortopedyczne i rehabilitacyjne gdzie przyjmują sami najlepsi specjaliści. Zgłoś się do nich bo wiem że oni Ci pomogą. Możesz zarejestrować przez stronę na konsultację lekarską już dzisiaj. Zachęcam.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Dobry ortopeda od skrzywień kręgosłupa

Post autor: kobietki33 »

Faktycznie jeśli chodzi o leczenie kręgosłupa to jest to bardzo długi okres leczenia. Bo weźmy chociażby zanim dostaniemy się do specjalisty ortopedy bądź neurochirurga to czasu troszkę minie. A że już nie wspomnę o rehabilitacji. Dlatego też jak dowiedziałam się o CM Gamma na Mokotowie w Warszawie to od razu poszłam tam. Musze powiedzieć, że szpital ten ma bardzo dobrze zaopatrzoną rehabilitację i diagnostykę jeśli chodzi o ortopedię i neurochirurgię

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Dobry ortopeda od skrzywień kręgosłupa

Post autor: akacja56 »

Moim zdaniem warto wybrać się do poradnia urazowo ortopedyczna , która zaradzi dokładnie jak poprawić kondycję kręgosłupa lub jakie rehabilitacje nadać , aby poprawił się nasz kręgosłup. Warto szukać rozwiązań takich, bo jednak kręgosłup jest ważny dla naszego rozwoju.

ODPOWIEDZ