wybielanie zębów

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

wybielanie zębów

Post autor: ewaO »

jak najlepiej?

suri
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:12 pm

Re: wybielanie zębów

Post autor: suri »

Najlepiej u dentysty i to dobrego. Ja wybielam w gabinecie stomatologicznym JB Stomatologia w Szczecinie bochinska/pl/uslugi-stomatologiczne/stomatologia-estetyczna/. Tam zabieg trwa szybko, a jest przeprowadzony profesjonalnie, przez kompetentnego dentystę, bezpiecznie i skutecznie. Zęby mają piękny, biały kolor, który długo się utrzymuje. Cenowo wychodzi jak najbardziej opłacalnie, polecam.

bear
Posty: 15
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:54 pm

Re: wybielanie zębów

Post autor: bear »

Najlepiej zawsze u dentysty, tylko tam osiągniesz w bezpieczny sposób bardzo dobry efekt. Ja swoje zęby wybielam w klinice dentystycznej Art Dent w Rybniku artdent.org/cennik. Ich oferta jest kompleksowa, posiadają szeroka gamę usług, wybielanie jest w dobrej cenie, dentysta jest rzetelny, delikatny, profesjonalny. Samą konsultację miałam darmową, co też było fajnym dodatkiem, polecam.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: wybielanie zębów

Post autor: Clamor »

Sprawdzony rzeczy do tego typu zabiegów znajdziesz pod tym linkiem https://sklep.marrodent.pl/ . Jest to sprawdzony sklep dentystyczny, który działa już na rynku od wielu lat. Mają doświadczenie w tym zakresie, dzięki czemu produkty w tym sklepie są najlepszej jakości i możliwie w najniższej cenie.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: wybielanie zębów

Post autor: kraksa »

Nie wybielam zębów jakimiś specjalnymi środkami, wystarczy mi to co zaproponuje stomatolog i dobra pasta delikatnie wybielająca splat.expert/produkt/splat-special-blackwood-pasta-75ml/. Pasta jest bez fluoru, przyjazna dla wegan i ma zdolność usuwania osadu nazębnego za pomocą cząstek węglowych, poza tym pasta wybiela, pochłania przykre zapachy i usuwa plamy. takie od wina i papierosów i czarnej kawy

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: wybielanie zębów

Post autor: AniaSania »

Najlepiej poczytać o danej opcji i wybrać najlepsze wybielanie dla siebie. Też kupimy wszystko w sieci i plecak młodziezowy Gliwice mi się bardzo spodobał.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: wybielanie zębów

Post autor: Annika »

Ja od dawna korzystam z usług gabinetu stomatologicznego Maxdent i jestem o nich dobrej opinii. U nich właśnie wybielałam zęby maxdent/pl/oferta/stomatologia-estetyczna Miałam wybielanie zębów metodą nakładkową i powiem wam, że dobrze się to sprawdziło, efekt jest fajny, zęby sporo bielsze, także jestem zadowolona.

kendal
Posty: 678
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: wybielanie zębów

Post autor: kendal »

Jak już tak dbacie o swój piękny uśmiech, to myślę że warto też zadbać tutaj o wygląd swoich ust :) Ja niedawno zdecydowałam się na powiększanie ust warszawa i szczerze wam powiem, że jestem mega zadowolona z efektu końcowego!

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: wybielanie zębów

Post autor: jula »

Jeśli zależy ci na delikatnym wybielaniu zębow polecam tą pastę splat.expert/produkt/splat-special-love-pasta-75ml/ Jest to żelowa pasta, która zapewnia kompleksową ochronę i świeży oddech. Splat Expert ma w swojej ofercie świetne pasty wybielające! Jeśli zależy ci na mocniejszym efekcie to najlepszym wyborem będzie pasta Extreme White.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: wybielanie zębów

Post autor: Magnolia »

Jeśli o mnie chodzi to wybielałam zęby we wrocławskim centrum stomatologicznym Margo i jestem w 100% zadowolona z efektu, bo było to pół roku temu a zęby nadal są białe, pięknie wyglądają a ja nie przepłaciłam za ten zabieg. Na pewno będę zabieg powtarzać, jakoś za rok pewnie.

ODPOWIEDZ