Nowoczesne wnętrze

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Nowoczesne wnętrze

Post autor: Pańcia »

Od paru tygodni próbuję doszlifować swój salon. Brakowało mi czegoś. Znalazłam stare fotografię z dzieciństwa moich rodziców w piwnicy i od razu wpadłam na pomysł zamówienia ram na galeriaram/pl/ramy-drewniane/ i oprawieniu ich. Powiesiłam wszystkie na jednej ścianie i wygląda ona teraz super.

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: Nowoczesne wnętrze

Post autor: HalinkaKalinka »

A czy możecie polecić jakieś fajne meble do pokoju nastolatka? Najlepiej właśnie w nowoczesnym stylu :) Do tej pory udało mi się znaleźć meblościanki z biurkiem na sklepabcmeble/pl/543-mebloscianki-z-biurkiem, które mu się podobają, bo są bardzo praktyczne, a sklep oferuje darmową dostawę. Chyba, że macie jakieś swoje sprawdzone strony z meblami?

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 504
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Nowoczesne wnętrze

Post autor: Gacei54 »

Piękne nowoczesne meble można bez trudu znaleźć na https://www.edinos.pl/salon :) Polecam się bliżej zapoznać z ich propozycją :)
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Nowoczesne wnętrze

Post autor: asztarte »

Piękne i solidne, nowoczesne, designerskie włoskie meble marki Calligaris - krzesła, stoły i sofy znajdziecie w salonie Verlani w Szczecinie verlani/com/meble-calligaris/ Super meble mają, mi się tam podobała cała masa rzeczy i trudno mi było się zdecydować na jedną sofę czy stół :D Na szczęście ekipa salonu dobrze doradza i możecie liczyć na ich fachową pomoc.

Kobietaewka77
Posty: 20
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:11 pm

Re: Nowoczesne wnętrze

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja niedawno zmieniałam wystrój swojego salonu na styl nowoczesny, bardzo fajne nowoczesne meble znalazłam w sklepie meblowym rosanero/pl/, mają tam nieduże zestawy, co mi się bardzo podoba, ponieważ salon jest niewielki, a nie lubię mieć zagraconej przestrzeni.

Fabia
Posty: 50
Rejestracja: wt mar 17, 2020 7:50 pm

Re: Nowoczesne wnętrze

Post autor: Fabia »

A czy możecie polecić jakieś fajne meble do pokoju nastolatka? Najlepiej właśnie w nowoczesnym stylu :) Do tej pory udało mi się znaleźć meblościanki z biurkiem, które mu się podobają, bo są bardzo praktyczne, a sklep oferuje darmową dostawę. Chyba, że macie jakieś swoje sprawdzone strony z meblami?
Myślę że dla syna jeszcze bardziej się spodoba kolekcja biało szarych mebli w designerskim stylu: efernando/pl/195-kolekcja-faxai. W tym sklepie nie kupujesz gotowego zestawu a sama wybierasz te meble które ciebie interesują i które u was się zmieszczą. Szafa jest bardzo pojemna

aldona
Posty: 89
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Nowoczesne wnętrze

Post autor: aldona »

Ja zawsze ceniłam sobie nowoczesnośc i teraz mam zamiar wykonac z firmą szklarzokuniew/pl/ blaty kuchenne z ochronnym szkłem, nie dośc że ładnie to wygląda to jeszcze chroni drewno z których wykonane są meble. A o designie futurystycznym nawet nie wspominam bo mało kto korzysta z takich rozwiazań.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Nowoczesne wnętrze

Post autor: jula »

Ja ostatnio trafiłam na meble do salonu - vivaldimeble/pl/pl/blog/39_nowoczesne-meble-na-wysoki-poysk-do-salonu-i-.html i zastanawiam sie nad zamówieniem ich. Odkąd pamiętam podobają mi się meble na wysoki połysk. Uważam, że są genialne i świetnie wyglądają w każdym wnętrzu.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Nowoczesne wnętrze

Post autor: Annika »

Fajne nowoczesne, designerskie meble kupicie online w HandCraft Polska. Co więcej ich meble możecie sobie dowolnie skonfigurować, co jest super rozwiązaniem, mega funkcjonalne to jest. Same sobie sprawdźcie: ewodd/com/konfigurator-mebli/regaly Ja mam od nich własnie między innymi taki regał i super jest, w realu wygląda doskonale i jest bardzo wytrzymały.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Nowoczesne wnętrze

Post autor: emeraldlady »

Ciężko dobrze ogarnąć nowoczesne wnętrze, bo można w którąś stronę przesadzić. Ja polecam zajrzeć do sklepu Edinos. Umeblowaliśmy tam pół mieszkania. edinos/pl/

ODPOWIEDZ